Lajme te Fundit  

Greqia dhe Shqipëria, kërkime nafte në afërsi të Korfuzit (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 15:27 25-11-2014

Greqia dhe Shqipëria, kërkime nafte në afërsi të Korfuzit Ka një “pakt të heshtur”, që të dyja vendet të vazhdojnë kërkimet për naftë, me gjithë anulimin e paktit More...

Zarfe me para e emra të ndryshëm në shtëpinë e drejtoreshës së Arsimit (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 11:44 25-11-2014

Zarfe me para e emra të ndryshëm në shtëpinë e drejtoreshës së Arsimit Gjykata e Lushnjës e ka vlerësuar të ligjshëm ndalimin e drejtoreshës së zyrës arsimore, More...

S’tërhiqet Kodheli, kundërshton në gjykatë Llallën: Hetim Imamit (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Publikuar 11:10 25-11-2014

S’tërhiqet Kodheli, kundërshton në gjykatë Llallën: Hetim Imamit TIRANE- Ministria e Mbrojtjes Mimi Kodheli nuk tërhiqet nga kërkesa e saj për të rihetuar ish-minitrin More...

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta merr titullin “Qytetari nderi” i Gjilanit nga Kuvendi Komunal i Gjilanit (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Publikuar 10:58 25-11-2014

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta merr titullin “Qytetari nderi” i Gjilanit nga Kuvendi Komunal i Gjilanit Ilir Meta: Unë e konsideroj dhënien e titullit More...

Nesër protesta, Basha: Mesazh qeverisë të ndalë rrënimin (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 14:33 21-11-2014

Nesër protesta, Basha: Mesazh qeverisë të ndalë rrënimin TIRANË – Një ditë para protestës, kreu i opozitës i bën thirrje të gjithë qytetarëve të marrin pjesë More...

Basha-FMN-së: S’ka reformë në energjetikë, vetëm rritje të çmimit në kurriz të qytetarëve (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 13:47 25-11-2014

Basha-FMN-së: S’ka reformë në energjetikë, vetëm rritje të çmimit në kurriz të qytetarëve Kryetari i Partisë More...

Gjiknuri: Shitja e HEC-eve nga Berisha futi në kolaps sistemin. Kamatëvonesat nuk falen (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 11:19 25-11-2014

Gjiknuri: Shitja e HEC-eve nga Berisha futi në kolaps sistemin. Kamatëvonesat nuk falen Sistemi energjetik ka More...

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune         Horoskopi Sot        

Nora Istrefi pranon: Jam shtatzënë (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 15:03 25-11-2014
Pas spekulimeve të shumta në lidhje me shtatzëninë e saj, vetë Nora Istrefi ka shuar kureshtjen...

Cumberbatch, me rolin e matematicienit kërkon Oscarin (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 14:43 25-11-2014
Cumberbatch, me rolin e matematicienit kërkon Oscarin Ai është londinez, bardhosh, sy bojëqielli si akull dhe...

Bleona “triumfon” me zhveshjen e saj (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 11:34 25-11-2014
Bleona “triumfon” me zhveshjen e saj Bleona Qereti ia del përsëri të jetë në qendër të...
Pagesa e Thesarit

Shqiptarët trafik droge me ultrasin e Juventusit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:51 25-11-2014

Shqiptarët trafik droge me ultrasin e Juventusit Një grup që More...

Kryetari i Kuvendit mori pjesë ..

Publikuar 12:31 21-11-2014

Lezhë, gjendet i varur 30-vjeç..

Publikuar 13:49 20-11-2014

U vra me 6 plumba në kokë, dë..

Publikuar 11:24 20-11-2014

Meta : Një shoqëri që lufton..

Publikuar 14:20 19-11-2014

Specialistët nisin pastrimin e ..

Publikuar 17:23 18-11-2014

Vrasja e katërfishtë, akuza: K..

Publikuar 11:54 12-11-2014

Dëmtohet “Elbasan Arena”, tifozët shkulën stolat e shkatërruan sistemin e reklamave (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 12:00 25-11-2014

Dëmtohet “Elbasan Arena”, tifozët shkulën stolat e shkatërruan sistemin e reklamave Ndeshja Elbasani-Tirana More...

“Messi është i lumtur te Barcelona” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 18:06 21-11-2014
“Messi është i lumtur te Barcelona” “Messi është shumë i lumtur te Barcelona dhe nuk ka asnjë problem. Unë nuk merrem..

Salihi kërkon ndjesë për autogolin (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:46 20-11-2014
Hamdi Salihi  kërkon ndjesë për autogolin e shënuar në miqësoren ndaj Italisë. Përmes një statusi në “Facebook”, sulmuesi shkodran shkruan se ndihet..

Fushata kundër dhunës ndaj grave (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 13:27 25-11-2014

Fushata kundër dhunës ndaj grave Në Shqipëri ka nisur fushata 16 ditore kundër dhunës ndaj grave. Në More...

Ndahet nga jeta bashkëshortja e portierit Alban Hoxha (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 11:50 20-11-2014
Klubi Partizani ka njoftuar se është ndarë nga jeta bashkëshortja e portierit të këtij klubi..

Prifti abuzonte me besimtaret: Bëj seks me mua ose do jesh e mallkuar përjetë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Publikuar 14:40 19-11-2014
Prifti abuzonte me besimtaret: Bëj seks me mua ose do jesh e mallkuar përjetë ITALI..

17 vjet nga luftimet e para të UÇK-së (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 12:17 25-11-2014
17 vjet nga luftimet e para të UÇK-së KOSOVË – Sot shënon 17-vjetori nga luftimet e para frontale ndërmjet UÇK-së dhe..

Afganistan, nëna e agjentit vret 25 talebanë për hakmarrje (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 12:28 25-11-2014
Afganistan, nëna e agjentit vret 25 talebanë për hakmarrje Një grua afgane ka vrarë të paktën 25 talebanë, për t’u hakmarrë..

Superaksion! Kamioni kapërcen makinën e Formula 1 (VIDEO) (Burimi: Shekulli, www.shekulli.coma.al)

Publikuar 12:47 25-11-2014
Superaksion! Kamioni kapërcen makinën e Formula 1 A e keni i imagjinuar ndonjëherë një kamion 25 metra të gjatë që kërcen..

Si të lëmë duhanin me mënyra natyrale (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Publikuar 13:01 25-11-2014
Si të lëmë duhanin me mënyra natyrale Për te lënë duhanin nevojitet shume vullnet, por ne ndihmë mund te na vijnë..

Salmon me erëza (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Publikuar 13:14 25-11-2014
Salmon me erëza Përbërësit - 4 fileta salmoni - disa tufëza trumze - 2 tufëza rozmarine - 1 thelbi hurdhe -..
All Rights Reserved