Postuar me: 11:55 25-07-2012

Pastrimi i parave, pranga 2 shtetasve në kërkim ndërkombëtar (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com )

RINAS- Policia ka vënë në pranga dy shtetas për veprën penale të pastrimit të parave, janë vënë në pranga dy persona në Rinas ditën e sotme.

Shkëlqim Bylyku dhe Angjelin Frani, të shpallur në kërkim nga Interpol Tirana dhe policia e Vlorës, janë arrestuar mëngjesin e sotëm në hyrje të aeroportit të Rinasit, ndërsa tashmë do të përballen me drejtesine shqiptare për akuzën e pastrimit të parave.

25.07.2012

Burimi: Balkanweb

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.