Postuar me: 14:55 05-10-2012

Parashikime ndeshjesh me saktesi te larte 75%

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime pune

Jeni lodhur duke humbur ne baste sportive?

Te lodhur duke ndjekur keshillat dhe “informacionet sekrete” te shokeve tuaj?

Bashkohu edhe ti me fituesit tane!

Ne u sigurojme klienteve keshilla profesionale per ndeshjet e futbollit te ligave kryesore ne te gjithe boten.

 

 parashikimet lajm-shqip

 

 Parashikime ndeshjesh me probabilitet te larte saktesie 75%. Cdo dite ne oren 14:30 do te gjeni parashikimet per ndeshjet e dites. 

Fitoret tuaja, objektivi yne!

 

Kjo eshte menyra me e lehte per te realizuar endrren tuaj.

Klikoni ketu per te pare parashikimet e ndeshjeve

Rreth Autorit

Postuar 6 Komente
Mendimi i juaj
 1. albi says:

  kerkoj ndeshje sot dhe neser

 2. albi says:

  kerkoj ndeshje per skedine si mund te me ndihmoni

 3. albani says:

  duhet te fitoj se kam len mjaftushem

 4. driton says:

  qfar lojsh kemi per sod

 5. roni says:

  cfar kena per sot

Komenti Juaj :


× one = 3

All Rights Reserved 2016.