Postuar me: 9:00 29-10-2012

Plan ‘arratisje’ nga burgu 325, 17-vjeçari futet në valixhen e shokut (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

plan arratisje nga burgu lajm-shqipTentativë fëminore për arratisje nga burgu 325 i njohur ndryshe si burgu i “Ali Demit”. Një i ri 17- vjeçar i cili fitoi lirinë ka dashur të marrë në valixhe edhe shokun e tij të qelisë, por nuk ka arritur të dalë asgjëkund, pasi është ndaluar nga rojet.

Ai dhe bashkëmoshatari i tij i janë rikthyer qelisë, duke mos shijuar tentativën fëminore për arratisje ndërsa mbi të “liruarin” dhe mikun, tashmë rëndojnë akuza të reja.

29.10.2012

Burimi: Balkanweb

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.