Postuar me: 17:30 27-11-2012

“Fantazma e ashensorit” terrorizon web-in (Video) (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime pune

fantazma lajm-shqipSkenat e frikshme te realizuara ne nje ashensor nga një televizion brazilian po pushtojnë me shpejtësi web-in. Frymëzuar nga skenari i “Paranormal activity” dhe “Sinister” ata kane tmerruar shume persona.

Koncepti është sa i thjeshte, po aq edhe i frikshëm. Një viktime e pafajshme është ftuar nga recepsionistja te marre ashensorin për te shkuar atje ku dëshiron. Pas disa sekondash ndodh diçka e çuditshme, dritat fiken e ndizen dhe shfaqet një vajze vogël, me flokët e shpupuritur dhe qe te kall datën. Për me tepër ndiqni videon

 

 

 

 

 

27.11.2012

Burimi: Ikub.al

Rreth Autorit

Komenti Juaj :


6 − two =

All Rights Reserved