Postuar me: 10:09 13-12-2012

FOTO LAJM/ Targat e reja të makinave në Kamëz (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Dy foto të postuara nga lideri i opozitës, Edi Rama, në Twitter tregojnë një veturë që shëtit rrugëve të Kamzës, pa regjistrim vendas, me një targë ku shkruhet Berisha 1. “Dëshmi e shtetit ligjor të Berishës”, shkruan Rama me ironi.
Kryebashkiaku i Kamzës ka emërtuar bulevardin kryesor të Kamzës “Berisha” dhe ka lyer ngjyrë blu gjithë shtyllat elektrike dhe ndërtesat buzë rrugës.

targa-berisha lajm-shqip

targa-berisha lajm-shqip

13.12.2012

Burimi: Gazeta Tema

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.