Postuar me: 17:26 20-12-2012

Plagoset me armë zjarri koordinatori i FRD-së në Kavajë, në kërkim autori (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

kavaje lajm-shqipKAVAJE – Plagoset me armë zjarri koordinatori i Frymës së Re Demokratike në Kavajë, Fatbardh Belba. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Kavajës, ku koordinatori Belba është qëlluar më dy plumba në këmbë.

Sipas policisë lokale, ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive hakmarrjeje, ndërkohë që është identifikuar autori i krimit dhe është shpallur në kërkim.

Ndërkaq, policia vijon hetimet për të zbardhur shkaqet e ngjarjes së rëndë.

20.12.2012

Burimi: Balkanweb

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.