Postuar me: 16:18 31-01-2013

Duket si fantazmë, por është një nga aktoret më të famshme në botë (foto) (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

Kur shfaqet mbi tapetin e kuq, të gjithë mahniten me bukurinë e saj. Fytyra i shkëlqen nga efekti i kremrave shumë të shtrenjtë që përdor.

E kemi fjalën për Katie Holmes, e cila megjithatë, në këtë foto ka zhgënjyer adhuruesit e saj. Katie është fotografuar teksa qarkullonte në rrugët e Nju Jorkut pa makijazh dhe e zbehtë, si fantazmë…

Sipas mediave të huaja, aktorja 34-vjeçare ndjehet tejet e lodhur dhe në gjendje të keqe psikologjike.

Sikur të mos i mjaftonin problemet në jetën private, as karriera nuk i shkon mirë. Shfaqja teatrale “Dead Accounts” në të cilën ka rol protagonist, dështoi.

katie lajm-shqip

katie lajm-shqip

31.01.2013

Burimi: Alb-Observer

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.