Postuar me: 12:01 05-01-2013

Sherr mes të rinjve, dy të plagosur me thika (Burimi: Alb-Observer, www.alb-observer.com)

thika lajm-shqipDy të rinj janë plagosur rëndë me thika, mëngjesin e sotëm në qytetin e Ersekës. Ngjarja e rëndë është shënuar pas pas një sherri për motive banale mes 4 të rinjve. Fillimisht ata kanë debatuar ashpër me njëri tjeëtrin dhe më pas kanë nxjerrë thikat.

Si pasojë janë plagosur rëndë Lorenc Dauti dhe Fatjon Muharremi, të cilët janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Korçës. Ndërkohë policia ka arrestuar 2 të rinjtë e tjerë që u përfshinë në sherr dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Gjithashtu mësohet se dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën

05.01.2013

Burimi: Alb-Observer

Rreth Autorit

Postuar 2 Komente
Mendimi i juaj
  1. JokuPac says:

    Numri i te plagosurve eshte me i madh

  2. andi dino says:

    ca i kini keto mo

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.