Postuar me: 14:58 27-04-2013

Ami dhe Ermali do të bëhen prindër, djalë apo vajzë? (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

ami dhe ermali lajm-shqipPrezantuesja e dashur e ekraneve tona ka hyrë tashmë në muajin e pestë dhe barku sa vjen e bëhet më i dukshëm. Burime pranë çiftit konfirmojnë se tashmë është mësuar edhe gjinia e bebit. Ami dhe Ermali do të bëhen prindër të një djali.
Në intervistën e fundit që Ami ka dhënë, ka deklaruar se dëshiron të ketë dy fëmijë. Ndërsa pyetjes se si e mendon Ermalin baba, ylli i spektakleve i është përgjigjur: ‘Mendoj se do të jetë një baba tepër i kujdesshëm’. Ami ka rrëfyer gjithashtu se familjen e saj e mendon shumë bredharake, ashtu siç janë ajo edhe Ermali…

27.04.2013

Burimi: Ikub.al

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.