Postuar me: 15:08 12-04-2013

Halle Berry: Shtatëzania e dytë ishte një befasi e madhe (FOTO) (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Aktorja e Hollywoodi Halle Berry ishte befasuar kur kishte zbuluar se ishte shtatëzënë për herë të dytë në moshën 46 vjece.

Ylli i filmit “Monster’s Ball” njoftoji se po pret fëmijën nga i fejuari i saj,aktori francez Oliver Martinez dhe tani insiston se shtatëzania ishte shumë e papritur.

“Ndihem shumë mirë. Kjo ka qënë befasia më e madhe në jetën time të them të vërtetën. Mendova se kasha kaluar periudhën kur shtatëzania e sërishme mund të ishte realitet për mua. Pra ka qënë nje befasie  madhe për mua”,ka thënë Berry.

Megjithatë,shtatëzania nuk e ka ndalua aspakt të marrë pjesë nëpër aktivitet . Të enjten ajo morri pjesë në një aktivitet i cili u zhvillua në Rio ku ajo kalojë në tapetin e kuq në mënyrën e saj më të mirë.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të zezë ajo tërhoqi vëmëndjen e shumë të pranishëmve,thekson “Daily Mail”.

halle barry lajm-shqip

halle barry lajm-shqip

halle barry lajm-shqip

12.04.2013

Burimi: Gazeta Tema

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.