Postuar me: 15:49 17-04-2013

Ja dhe i dashuri i Rike Roci modelja super seksi e Big Brother 6 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime pune

rikja lajm-shqipIshte ftuar që të merrte pjesë edhe në edicionin e kaluar të Big Brother, por nga punët e shumta që kishte pasur ajo, i kishte refuzuar që në momentin e parë.

Ndërkohë në këtë edicion nuk kishte se si të mungonte. Big Brother këtë të shtunë u  zbukurua edhe nga një modele superseksi. Bëhet fjalë për bukuroshen Rike Roci e cila jeton në Milano të Italisë së bashku me nënën, vëllain dhe motrën e saj.

Ajo atje punon si modele edhe pse në opinionin shqiptarë nuk është dhe aq e njohur për shkak se angazhimet si modele i ka fokusuar për momentin vetëm atje. Së bashku me lajmin ne ju zbulojmë edhe imazhe të nxehta të modeles së njohur së bashku me të dashurin e saj, italianin Luca Binatti.

rikja lajm-shqip

 

17.04.2013
Burimi: Ikub 

Rreth Autorit

Komenti Juaj :


4 − three =

All Rights Reserved 2016.