Postuar me: 14:53 03-07-2013

Iggy Azalea në bikini metalike! (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

iggy, lajm-shqipIggy Azalea në bikini metalike!

Bukuroshja Iggy Azalea u ka dhënë fansave një pamje mjaft të këndëshme ndërsa pozon në bikini buzë një pishine. Imazhin e  ka ngarkuar menjëhërë në profilin personal në rrjetin social Instagram.

Modelja, 23-vjeçare me bikini ngjyrë të metaltë e ka të pamundur të fshehë linjat ndërsa me sensualitetin e saj bën për vete shumëkënd.

Me flokët e saj të gjatë bjonde dhe sytë e fshehur prapa një palë syze dielli të argjendë,Iggy duket të jetë duke u përgatitur për të xhiruar modelimin. Por kjo nuk është hera e parë që ajo ka postruar fotografi joshëse për mijëra fansa të saj,thekson “DailyMail”.

Bukuroshja Iggy Azalea u ka dhënë fansave një pamje mjaft të këndëshme ndërsa pozon në bikini buzë një pishine. Imazhin e  ka ngarkuar menjëhërë në profilin personal në rrjetin social Instagram.

Modelja, 23-vjeçare me bikini ngjyrë të metaltë e ka të pamundur të fshehë linjat ndërsa me sensualitetin e saj bën për vete shumëkënd.

Me flokët e saj të gjatë bjonde dhe sytë e fshehur prapa një palë syze dielli të argjendë,Iggy duket të jetë duke u përgatitur për të xhiruar modelimin. Por kjo nuk është hera e parë që ajo ka postruar fotografi joshëse për mijëra fansa të saj,thekson “DailyMail”.

 

03.07.2013

Burimi: Gazeta Tema

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.