Postuar me: 10:00 26-11-2013

Automjeti përplas për vdekje të riun, udhëtonte me bicikletë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime pune

Automjeti përplas për vdekje të riun, udhëtonte me bicikletëAutomjeti përplas për vdekje të riun, udhëtonte me bicikletë- Një person ka humbur jetën mbrëmjen e së hënës, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës, ndërsa identiteti i viktimës ende nuk dihet.

Sipas burimeve të para të policisë, viktima është mashkull dhe mund të jetë i moshës 25-28-vjeç. Të njëjtat burime bëjnë me dije se në momentin e ngjarjes, i riu ka qenë duke udhëtuar me biçikletë.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e Durrësit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

26.11.2013

Burimi: Balkanweb

Rreth Autorit

Komenti Juaj :


5 − = two

All Rights Reserved