Postuar me: 9:18 15-01-2014

Mallakastër, vritet me sëpatë 32 vjeçari, arrestohet i riu (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Mallakastër

Mallakastër – Një 20 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet për vrasjen  32vjeçarit Jetmir Lazaj banues i fshatit Kalenjë të Mallakastrës.

Trupi i të riut u gjet i pajetë mbrëmjen e së hënës në malin Goricë të këtij fshati, dhe sipas policisë viktima ishte ekzekutuar me mjete të forta.

Sot në mëngjes policia thotë se ka arrestuar Emiliano Yzeirajn si autor të vrajses.

Yzeiraj, 20 vjeç ishte banues në Aranitas dhe sipas policisë ka kryer vrasjen me sëpatë. Policia po heton për shkaqet e vrasjes, dyshohet për motive të dobëta. Sekuestrohet sëpata me të cilën dyshohet se u qëllua viktima.

15.01.2014

Burimi: Shqiptarja.com

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.