Topi i Artë, 10 kandidatët e parë(Burimi: www.top-channel.tv)

                Kandidatët për fitimin e Topi të Artë kanë nisur të njihen mëngjesin e së hënës. Mes emrave të parë është edhe ai i favoritit kryesor, portugezit Cristiano Ronaldo. Ja kush janë kandidatet e të tjerë per fitimin e Topi i Arte  : Sergio Agüero (Manchester City), Pierre Emery More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 10:08 24-10-2016
Nga Lajmi Fundit Ne 8:02 20-10-2016
0 Komente

Policia shqiptare pjesë e operacionit ndërkombëtar antikrim (Burimi: www.top-channel.tv)

Një operacion ndërkombëtar kundër trafiqeve është kryer së fundmi në mbarë Europën, ku pjesëmarrëse ka qenë edhe policia shqiptare. Operacioni i koduar “Ciconia Alba” është organizuar nga Europol More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:25 18-10-2016
0 Komente

De Biasi mendon për ndeshjen e radhës të Shqipërisë

Dy fitore, një ndaj Maqedonisë dhe tjetër me Lihtenshtejnin dhe më pas humbja e pritshme me Spanjën. Me 6 pikë nga 9 të mundshme, Shqipëria është  në garë për një vend në finalet e Botërorit “Rusi More...

Nga Lajmi Fundit Ne 13:55 18-10-2016
0 Komente

Interi humbje dramatike ndaj Kaljarit në Seria A

Interi ka dalë kokulur nga San Siro pas humbjes ndaj Kaljarit në një ndeshje të supozuar të lehtë për ta. Edhe pse zikaltërit e Interi e  kanë pasur ndeshjen nën kontroll, gabime të pafalshme të Mauro More...

Nga Lajmi Fundit Ne 13:43 18-10-2016
0 Komente

Milani fiton dhe merr vendin e dytë në Seria A

Milani i Montellës duket sikur po rikthehet atje ku u takon të jenë kuqezinjve, në krye të renditjes së Seria A. Milani ka dalë triumfues në transfertën ndaj Chievos, duke fituar me rezultatin 1-3. Ndeshja More...

Nga lajme Ne 11:06 30-06-2013
0 Komente

“ TAP jep më shumë siguri për Europën” (Burimi: Shekulli, Www.Shekulli.Com.Al)

TAP – Konsorciumi Shah Deniz vendosi të zgjedhë si linjë përçimi të gazit azerbajxhanas, tubacionin TAP. Marlene Holzner, zëdhënëse e komisionerit të BE-së për energjinë, shpjegon për Deutsche More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:18 17-06-2013
1 Koment

Kryeministri i Çekisë, Petr Necas, dhe e dashura e tij spiunonin të shoqen (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Kryeministri i Çekisë, Petr Necas, i njohur ndryshe edhe si “Zotëria me duar të pastra”, ka dhënë dorëheqjen, pas një hetimi që duket se do shkaktojë tërmetin më të madh në Çeki në këto 20 vite. Necas More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:19 17-06-2013
0 Komente

Putin: Nuk e vodha unazën e Super Bowl (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

 Putin: Nuk e vodha unazën e Super Bowl Presidenti i Rusisë u ka kthyer përgjigje akuzave nëpërmjet zëdhënësit të tij. “Jo, ai nuk ka vjedhur një unazë të Super Bowl dhe nuk e ka vënë ndonjëherë More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:53 15-06-2013
0 Komente

Itali, shqiptarja shpëton nga vdekja (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Itali, shqiptarja shpëton nga vdekja Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Napolit, ku mbrëmjen e së enjtes një vajzë shqiptare u gjet gati pa jetë në hyrjen e një pallati.  Banorët lajmëruan More...

Nga gazeta shqip Ne 9:38 18-05-2013
0 Komente

Thirrje ‘Hajl Hitler’ në Parlamentin grek (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Jo një, por tri herë është dëgjuar në Parlamentin grek thirrja naziste ‘Hajl Hitler’, gjatë një seance tepër të tensionuar mesditën e së premtes, ku diskutohej projektligji i ri kundër racizmit. Divergjencat More...

All Rights Reserved 2016.