Elona “BB6” lesbike? “Kam propozime vetëm nga djemtë” (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Elona “BB6” lesbike? “Kam propozime vetëm nga djemtë”. “Po i peshoj me kujdes… Në shtator mund të jem në televizion”, shprehet vajza me banim në Francë. Është komentuar si zonjusha e fortë e “Big Brother 6”, ndaj bashkë me zhveshjen në plazh na jep këtë intervistë, ku zhvishet nga gjithçka që e ka bërë More...

Nga lajmi sot | Publikuar 10:51 01-08-2013
Nga lajmi sot Ne 9:00 22-06-2013
0 Komente

Joana harron Anaidin, lidhet me Metin e ‘BB5’ (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE – Një nga banoret më të diskutuara të edicionit të fundit të “Big Brother”, ka surprizuar me një tjetër lajm. Së fundmi ajo është parë të shoqërohet me një nga djemtë më të bukur More...

Nga lajmi sot Ne 9:21 12-06-2013
0 Komente

Joana feston ditëlindjen: Anaidi më kërkoi numrin e telefonit, nuk ia dhashë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Një festë maratonë, që ka nisur në sallën e Pallatit të Kongreseve dhe ka përfunduar në një prej club-eve më të njohura në kryeqytet. E tillë ka qenë ditëlindja e Joana Gjuzit, ishbanores simpatike More...

Nga lajmi sot Ne 13:33 10-06-2013
0 Komente

“BB6”, për herë të fundit ballë për ballë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.com)

Konkurrentët e edicionit të gjashtë të Big Brother, “reality show”-t më të ndjekur në Shqipëri, janë mbledhur për një herë të fundit së bashku përpara publikut për të diskutuar rreth eksperiencës More...

Nga lajmi sot Ne 20:40 07-06-2013
0 Komente

Çpo ndodh pas BB6? Joana foto me Bjordin, Jonilda puthet me Viganin (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË-Cfarë po ndodh me banorët e Big Brother 6? Duket se mbajtja e sekreteve ka bërë që secili prej tyre të mos tregojë vetveten, por të bëjë vetëm lojën brenda dhe jashtë të kundërtën e veprimeve More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:08 03-06-2013
0 Komente

Finalistët e BB6 në Fans Club, Anaidi: Jam “single” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Big Brother uli siparin e edicionit të gjashtë të tij mbrëmjen e së shtunës, ku mes katër finalistëve, Shpendi, Elona, Ilir dhe Anaidi u shpall fitues ky i fundit. Katër finalistët ishin në qendër të More...

Nga lajmi sot Ne 11:14 01-06-2013
0 Komente

Finalja e BB, Anaidi-Ilirit: Po fitove ti, do vras veten (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Finalja e BB!!  Anaidi dhe Iliri hedhin batuta me njëri-tjetrin, fillimisht me shaka dhe më vonë përballen hapur, duke shkëmbyer opinionin e tyre për tjetrin sy më sy. “Ti dukesh njeri me ambicie, por More...

Nga lajmi sot Ne 19:40 31-05-2013
0 Komente

BB, Anaidi-Ilirit: “Ti fantazon per leke, shet veten”; Iliri: “Nuk ke vizion, sheh sot per neser” (Burimi: Info Albania, www.infoalbania.org)

Banoret diskutojne ne dhomen e ndenjes duke prekur tema te ndryshme. Iliri dhe Anaidi filloje te hedhin batuta per shaka, por me vone duket se lind nje debat dhe fillojne te flasin hapur per opinionet e tyre. Iliri More...

Nga lajmet e fundit Ne 14:37 30-05-2013
0 Komente

Iliri: Tradhtia që më prishi sigurinë ekonomike (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Iliri tregon për një lidhje që ka pasur para lidhjes së tanishme dhe për mënyrën se si e ka humbur ish-të dashurën. Ai tregon se ajo ishte në gjendje shumë të mirë ekonomike e gjithashtu ishte shumë More...

Nga lajmi sot Ne 10:48 29-05-2013
0 Komente

Anaidi hidhëron Joanën jashtë shtëpisë (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Elona pyet Anaidin nëse mendon të ndërtojë diçka më “serioze” me Joanën kur të dalë nga shtëpia. Anaidi thotë se në jetë ka kaluar shumë situata ku ka dështuar dhe nuk mund të thotë More...

All Rights Reserved 2016.