Johnny Depp martohet fundjavën e ardhshme (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Johnny Depp martohet fundjavën e ardhshme Johnny Depp do të martohet me të fejuarën e tij Amber Heard në 7-8 shkurt. Sipas ‘New York Post’, aktorët e famshëm do të shkëmbejnë unazat në ishullin privat të Depp-it në Bahamas, në praninë e vetëm 50 të ftuarve. Të ftuarit do të akomodohen në jahtin luksoz të aktorit gjatë fundjavës More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 16:24 30-01-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 16:14 30-01-2015
0 Komente

Michael Fassbender në rolin e Steve Jobs (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Filmi biografik mbi Steve Jobs më në fund e ka plotësuar kastin e aktorëve dhe Michael Fassbender do të jetë ai që do të interpretojë gjeniun e teknologjisë, i cili ndërroi jetë në vitin 2011, në moshën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:50 30-01-2015
0 Komente

Shakira dhe Gerard Pique bëhen prindër për herë të dytë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Shakira dhe Gerard Pique bëhen prindër për herë të dytë Mbrëmjen e së enjtes, mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe Shakira janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtarja kolumbiane solli në More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:40 28-01-2015
0 Komente

Salma Hayek tregon format në filmin e saj të ri (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Është një aktore që interpreton të gjitha personazhet e mundshme dhe në filmin e saj të fundit Salma Hayek luan rolin e një gruaje të fortë e cila lufton me disa vrasës në trailerin e ‘Everly’.  48-vjeçarja More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:31 28-01-2015
0 Komente

Jessie J, e lindur për të performuar (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Jessie J, e lindur për të performuar Ajo është e njohur ngado ka shkuar, se u ofron kënaqësi maksimale turmave me talentin e saj vokal, por jo vetëm… Sepse ajo di edhe të performojë shumë mirë. Megjithatë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:19 28-01-2015
0 Komente

Pamela Anderson: Kurrë nuk jam ndjerë e bukur mjaftueshëm (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Pamela Anderson: Kurrë nuk jam ndjerë e bukur mjaftueshëm U bë e famshme kur u shfaq në kopertinën e revistës ‘Playboy’ rreth 25 vite më parë dhe pavarësisht se mban rekordin për më shumë dalje More...

Nga lajmi me i fundit Ne 18:33 27-01-2015
0 Komente

Shuhet vokalisti i “Djemve të Detit”, Gent Demaliaj (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Ndahet nga jeta në moshën 40-vjeçare këngëtari i njohur Gent Demaliaj.  Vokalisti i grupit të famshëm të viteve 90-të, “Djemtë e Detit”, prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë dhe More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:02 27-01-2015
0 Komente

Mister Bean kërkon të shesë McLaren e tij për 11 milion euro (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Mister Bean po tenton që të shesë makinën e tij McLaren për 11 milionë euro. Komiku anglez Rowan Atkinson, kërkon që të shpëtojë nga makina e tij, prodhim i vitit 1997 pas 66 mijë Km rrugë. Më makinën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:17 27-01-2015
0 Komente

Irina mbetet Irina, edhe pa Ronaldo-n (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Irina mbetet Irina, edhe pa Ronaldo-n Ndoshta në jetën personale nuk po i ecin gjërat ashtu siç duhet, por krejt e kundërta ndodh në fushën profesionale. E ndarë së fundmi nga Cristiano Ronaldo, Irina Shayk More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:32 26-01-2015
0 Komente

George Clooney dhe Amal Alamuddin drejt divorcit pas 4 muajsh martesë? (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Prej ditësh në mediat e huaja është duke qarkulluar lajmi se martesa mes George Clooney dhe  Amal Alamuddin është drejt përfundimit. Pas vetëm 4 muajsh lidhje në martesë, sipas mediave, kanë nisur problemet More...

All Rights Reserved