De Biasi mendon për ndeshjen e radhës të Shqipërisë

Dy fitore, një ndaj Maqedonisë dhe tjetër me Lihtenshtejnin dhe më pas humbja e pritshme me Spanjën. Me 6 pikë nga 9 të mundshme, Shqipëria është  në garë për një vend në finalet e Botërorit “Rusi 2018”. Pas aventurës në Europian, Shqipëria e De Biasit kërkon të bëjë mrekullinë në një grup shumë të vështirë ku bën More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 14:25 18-10-2016
Nga lajmet e fundit Ne 16:34 09-09-2013
0 Komente

Video Meta-Prifti, Përmbarimi kërkon paratë për tre ekspertët (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Video Meta-Prifti, Përmbarimi kërkon paratë për tre ekspertët Tre ekspertët privatë që u thirrën nga Gjykata e Lartë për videon Meta-Prifti, për të cilën deklaruan se nuk ishte origjinale, nuk janë More...

All Rights Reserved 2016.