Topi i Artë, 10 kandidatët e parë(Burimi: www.top-channel.tv)

                Kandidatët për fitimin e Topi të Artë kanë nisur të njihen mëngjesin e së hënës. Mes emrave të parë është edhe ai i favoritit kryesor, portugezit Cristiano Ronaldo. Ja kush janë kandidatet e të tjerë per fitimin e Topi i Arte  : Sergio Agüero (Manchester City), Pierre Emery More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 10:08 24-10-2016
Nga Lajmi Fundit Ne 9:40 24-10-2016
0 Komente

Misteri i Planet 9 (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Një planet i madh fshihet afër sistemit tonë diellor, dhe mund të shkaktojë një lëkundje të tij, sipas shkencëtarëve. Planeti i Nëntë,(Planeti 9) i hipotizuar por i pavërtetuar ende ndodhet në fund More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:25 24-10-2016
0 Komente

Konferenca botërore Robotët 2016 (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Sistemet e zgjuara robotike, të krijuara për lehtësimin e së përditshmes, janë kthyer në njërin prej subjekteve më të rëndësishme të Konferencës botërore Robotët 2016. Ngjarja Robotët po mbahet More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:12 24-10-2016
0 Komente

Emily Ratajkowski kopjon Irina-n? (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Emily Ratajkowski  ka arritur të tërheqë një numër të madh ndjekësish në mediat sociale dhe kjo falë pamjes së saj mahnitëse. Emily Ratajkowski Këtë gjë Emili Ratajkowski e ka vërtetuar edhe More...

Nga Lajmi Fundit Ne 8:56 24-10-2016
0 Komente

Meta: Ta ngremë LSI-në në një stad më të lartë( Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta mori pjesë në një në takim me strukturat e Lëvizjes Rinore për Integrim të Durrësit, ku u shpërndanë 300 karta të reja anëtarësimi. “Shqipëria duhet të ecë përpara More...

Nga Lajmi Fundit Ne 8:31 24-10-2016
0 Komente

iPhone 7 merr flakë si Note 7? (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Mat Jones, një sërfist nga Australia deklaron se iPhone 7 e tij “ka marrë flakë dhe ka shkatërruar makinën”. Të paktën kështu raporton Mashable. Jones thotë se kishte lënë telefonin e tij iphone More...

Nga Lajmi Fundit Ne 7:57 24-10-2016
0 Komente

Lufta e Ftohtë është rikthyer, rusët: Putin po sfidon hegjemoninë amerikane(Burimi: www.top-channel.tv)

Marrëdhëniet mes Rusisë dhe Perëndimit kanë hyrë në një luftë të re të ftohtë, që po përplas palët në pjesë të ndryshme të globit, në përpjekjen e Vladimir Putin për të sfiduar hegjemoninë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:24 21-10-2016
0 Komente

Operacion masiv antikanabis. Dhjetra forca policie në Vlorë, Tepelenë, Krujë dhe Shkodër (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një operacion masiv antikanabis, duke angazhuar mbi 300 forca policie në disa qarqe të vendit. Në Vlorë, në zonën e Ujit të Ftohtë u gjetën 41 kg kanabis, ndërsa në pranga More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:57 21-10-2016
0 Komente

Ndërtimi i Unazës së Vogël, zhvendoset n/stacioni i Qendrës (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

OSHEE ka nisur zhvendosjen e nënstacionit në qendër, pranë hotel “Tiranës”, operacion i cili do të zgjasë 30 ditë.Shkak për këtë zhvendosje është projekti i Unazës së Vogël të Tiranës. Kjo More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:04 20-10-2016
0 Komente

Messi “dëbon” kokëulur Guardiolan nga Camp Nou(www.top-channel.tv)

Pep Guardiola doli kokëulur nga stadiumi ku ka dalë me dhjetra herë ballëlartë. Në Camp Nou u vu  përballë trashëgimia që la pas spanjolli me skuadrën që duket se do të jetë ekipi për t’u mundur More...

All Rights Reserved 2016.