Berat, abuzoi seksualisht me një 13-vjeçare, arrestohet i riu (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Berat, abuzoi seksualisht me një 13-vjeçare, arrestohet i riu- Një 18-vjeçar nga Berati është arrestuar sot nga policia për abuzim seksual me një të mitur. Sipas policisë së Beratit, ka qenë vetë 13-vjeçarja me iniciale E. K që ka denoncuar të riun me iniciale A.H për abuzim seksual. Sipas të njëjtave burime 18-vjeçari i arrestuar More...

Nga lajmi sot | Publikuar 12:28 15-04-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 12:14 15-04-2014
0 Komente

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB. Tahiri: Sulmeve u përgjigjemi me punë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB - I pranishëm në ceremoninë e dhurimit të 30 motorëve dhe 20 kamerave për Policinë e Shtetit, kryeministri Edi Rama u shpreh se nga sot nis faza e re e transformimit More...

Nga lajmi sot Ne 10:25 15-04-2014
0 Komente

FA, Kodheli: Nuk do keqpërdoren më nga politika. Basha: Të mos njolloset dinjiteti i tyre (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

FA, Kodheli: Nuk do keqpërdoren më nga politika- Në kuadër të konferencës për 5-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli u shpreh se anëtarësimi në këtë More...

Nga lajmi sot Ne 10:02 15-04-2014
0 Komente

Bashkëpunim ushtarak Shqipëri-Kosovë, ja dokumenti i Qendrës së Mbrojtjes e Sigurisë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Bashkëpunim ushtarak Shqipëri-Kosovë, ja dokumenti i Qendrës së Mbrojtjes e Sigurisë - Një Akademi e përbashkët ushtarake, port civilo-ushtarak për Kosovën në Shqipëri dhe Task-Forcë për integrimin More...

Nga lajmi sot Ne 9:42 15-04-2014
0 Komente

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon - Kanë jetuar bashkë për dy vite, kanë ndarë bukën, kafenë, brengën dhe hallin e madh të të qenurit pas hekurave. More...

Nga lajmi sot Ne 15:47 14-04-2014
0 Komente

Vlorë, u shiti një apartament 4 personave të ndryshëm, arrestohet 42-vjeçari (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Vlorë, u shiti një apartament 4 personave të ndryshëm, arrestohet 42-vjeçari – Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 42-vjeçar, nën akuzën e mashtrimit. Burime nga policia bëjnë të ditur se More...

Nga lajmi sot Ne 15:20 14-04-2014
0 Komente

Torturuan për vdekje Ilia Karelin, Gjykata liron me kusht 4 gardianë grekë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

ATHINE-Lirim me kusht për katër gardianët e burgut të Nigritas nga Gjykata e Serresit, të akuzuar për dhunën e ushtruar ndaj të burgosurit shqiptar Ilia Kareli. Kështu njoftojnë mediat greke.        Gjykata More...

Nga lajmi sot Ne 12:01 14-04-2014
0 Komente

Zv/ministri Mete: Falen në total 4069 gjoba të periudhës 1 mars-31 gusht 2013 (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE - Zv/ministri i Financave Ervin Mete, duke folur në mbledhjen e Komisionit të Ekonomisë, bëri të ditur se qeveria do të falë në total 4069 gjoba të vendosura gjatë periudhës 1 mars 2013 -31 gusht More...

Nga lajmi sot Ne 11:52 14-04-2014
0 Komente

Ligjet, Tahiri: Mjetet lundruese duhet të regjistrohen të gjitha (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Në komisionin e ligjeve po diskutohet sot mbi kontrollin e mjeteve lundruese. Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri është shprehur se nuk është rinovuar moratoriumi i mjeteve lundruese. “Moratoriumi More...

Nga lajmi sot Ne 11:05 14-04-2014
0 Komente

Tiranë, Gjykata Administrative rrëzon INUK, i hap rrugë ndërtimit të Bulevardit të ri (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANË- Gjykata Administrative ditën e sotme ka rrëzuar kërkesën e INUK për pezullimin e punimeve të bulevardit të ri të Tiranës. Me këtë vendim i hapet rruga vazhdimit të punimeve për këtë projekt More...

All Rights Reserved