Ambasadat, MPJ: S’kemi asnjë vendim (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Ambasadat, MPJ: S’kemi asnjë vendim. Projekti i Ministrisë për mbylljen e zyrave diplomatike të Shqipërisë në Podgoricë, Zagreb dhe Sarajevë. Islami: Mbyllja e Ambasadës së Zagrebit, vendim jo vetëm i gabuar. Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar dje lidhur me lajmin e botuar në disa media, përfshirë dhe gazetën “Panorama”, More...

Nga lajmi sot | Publikuar 17:45 07-01-2014
Nga lajmi sot Ne 15:42 07-01-2014
0 Komente

Plagosin dy kambistët dhe u marrin paratë. 3 autorët me veshje komandosh e sinjal policie (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Plagosin dy kambistët dhe u marrin paratë. 3 autorët me veshje komandosh e sinjal policie . Dy kambiste jane plagosur dhe grabitur nga tre persona te armatosur, qe leviznin me nje makine me sinjal policie dhe More...

Nga lajmi sot Ne 19:29 06-01-2014
0 Komente

Vlorë, të shtëna me armë te “Uji i Ftohtë”, vdes 32-vjeçari, plagosen dy kushërinjtë e tij (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Vlorë, të shtëna me armë te “Uji i Ftohtë”, vdes 32-vjeçari, plagosen dy kushërinjtë e tij. Një person humbi jetën dhe dy të tjerë mbeten të plagosur, të qelluar me armë zjarri. Ngjarja ndodhi More...

Nga lajmi sot Ne 10:19 06-01-2014
0 Komente

Kategoritë që përfitojnë, si bëhet përzgjedhja nga bashkitë (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Kategoritë që përfitojnë, si bëhet përzgjedhja nga bashkitë. Për t’u trajtuar me kredi të lehtësuar për shtëpi, familjet apo individët duhet të përmbushin një sërë kriteresh për t’u klasifikuar More...

Nga lajmi sot Ne 11:57 30-12-2013
0 Komente

Rama, sot konferenca e fundvitit e qeverisë (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

TIRANE- Kreu i qeverise, Edi Rama njofton mbajtjen e konferences se fundvitit te kabinetit te drejton. Ne nje postim ne profilin e tij ne Twitter, Rama njoftoi dje se konferenca do te jete live, ne oren 12.00 dhe More...

Nga lajmi sot Ne 10:31 26-12-2013
0 Komente

Taksa e re e shtëpive, llogaritja sipas çmimit të tregut (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Gazeta “Panorama” shkruan sot se taksa e ndërtesës që paguhet sot fikse në bazë të metrave katrorë do të shkojë drejt ndryshimit dhe vlera që do të paguhet do të jetë si përqindje e çmimit. Detajet More...

Nga lajmi sot Ne 14:13 25-12-2013
1 Koment

Parkimi dysh i automjetit, prefekti Dervishi në polici: Isha për një ankesë (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Prefekti i Vlores, Besnik Dervishi ka sqaruar pas daljes nga komisariati i policise numer 1 ne Tirane se nuk ka qene i shoqeruar, por ka shkruar vete ne polici per te dhene sqarime. Sipas te dhenave te policise More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:56 17-12-2013
0 Komente

Rriten me 25% pagat e Policisë, zbardhen fondet për ish-pronarët dhe ish-të përndjekurit (Burimi: Panorama.com, www.panorama.com.al)

Rriten me 25% pagat e Policisë, zbardhen fondet për ish-pronarët dhe ish-të përndjekurit  Ministri i Brendshëm: Të gjithë punonjësit e rendit do kenë siguracion jete. Tahiri: Përfitojnë të gjithë More...

Nga lajmi sot Ne 12:57 14-12-2013
0 Komente

Buxheti i ri, 950 milionë USD borxhe (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Buxheti i ri, 950 milionë USD borxhe – “Panorama” shkruan sot se qeveria ka parashikuar një shifër rekord të shpenzimeve, duke e bërë buxhetin 2014 më të madhin e viteve të fundit. Sipas draftit More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:09 11-12-2013
0 Komente

Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde Karlo Ançeloti nuk kurseu asnjë nga yjet për transfertën kundër Kopenhagenit, edhe pse ishte një ndeshje pa vlera për grupin. Por, kjo zgjedhje ia vlejti, pasi Reali i More...

All Rights Reserved 2016.