Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde (Burimi: Panorama-Sport, www.panorama-sport.com)

Reali dhe Ronaldo, fitore me rekorde Karlo Ançeloti nuk kurseu asnjë nga yjet për transfertën kundër Kopenhagenit, edhe pse ishte një ndeshje pa vlera për grupin. Por, kjo zgjedhje ia vlejti, pasi Reali i Madridit realizoi një fitore të mbushur me rekorde, ku në krye është Kristiano Ronaldo. Ylli portugez shënoi një nga golat e fitores More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 12:09 11-12-2013
Nga gazeta e pavarur Ne 10:35 26-07-2012
0 Komente

Juves do ti mungoje Del Piero (Burimi: Telegrafi.com, m.telegrafi.com )

Mesfushori i dikurshëm i Juventusit, Edgar Davids, ka folur rreth zhgënjimit të tij që Bianconerët nuk e mbajtën Alessandro Del Pieron. Legjenda italiane këtë verë përfundoi qëndrimin 19-vjeçar te Zonja More...

Nga lajme nga bota Ne 15:12 10-07-2012
1 Koment

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin (burimet: gazeta shekulli, www.shekulli.com.al, gazeta panorama, www.panorama.com.al, gazeta tema, www.gazetatema.net )

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin Partia Socialiste në një deklaratë për shtyp e ka thërritur kryeministrin Sali Berisha në interpelancë për korrupsioni me kromin. Deputetët socialistë bëjnë More...

All Rights Reserved 2016.