Horoskopi ditor, 8 qershor 2014

Horoskopi ditor, 8 qershor 2014  Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te ndihet sa me mire. Beqaret do kenë takime te rëndësishme te cilat mund t’ia ndryshojnë edhe jetën. Ne planin financiar Urani do ju këshillojë te tregoheni sa me te More...

Nga lajmi sot | Publikuar 8:58 08-06-2014
Nga lajmi sot Ne 9:59 07-06-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 7 qershor 2014

Horoskopi ditor, 7 qershor 2014  Dashi Ka rrezik te bëni edhe ndonjë çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, vetëm për te mbajtur zgjuar gjithë kohës zjarrin e pasionit. Beqaret adoleshente More...

Nga lajmi sot Ne 10:50 06-06-2014
0 Komente

Vlerat shëndetësore te ujit te detit (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Vlerat shëndetësore te ujit te detit– Deti na ofron shume minerale te duhura për organizmin tone, te përpiqemi ti shfrytëzojmë sa me mire! Te besh një zhytje ne det garanton te mira trupit dhe mendjes, More...

Nga lajmi sot Ne 9:48 06-06-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 6 qershor 2014

Horoskopi ditor, 6 qershor 2014  Dashi Marrëdhënia juaj ne çift nuk do ketë as problemin me te vogël gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri me atë qe keni ne krah dhe do përjetoni ndjesi te reja. Beqaret More...

Nga lajmi sot Ne 12:39 05-06-2014
0 Komente

Gjithë vetitë që nuk i dinit për kumbullat (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Kumbullat e freskëta janë të pasura me vitaminë A, B1, B2 dhe aktivizojnë shumë substanca antioksidante, të cilat luajnë rol kyç kundër plakjes së qelizave. Kumbullat përveçse të shijshme janë të More...

Nga lajmi sot Ne 14:24 04-06-2014
0 Komente

Zbulohet planeti gjigant “alien”, i ngjashëm me Tokën (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Zbulohet planeti gjigant “alien”, i ngjashëm me Tokën. Quhet ‘Kepler-10c’ dhe zbulimi është bërë nga teleskopi hapësinor Kepler i NASA-s. Është një nga ezo-planetët më të mëdhenj të More...

Nga lajmi sot Ne 12:33 04-06-2014
0 Komente

Omëleta me kërpudha (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Omëleta me kërpudha Përbërësit – 400 gr kërpudha – 6 veze – 1 thelbi hurdhe – 4 luge djathë te grire – 4 dl qumësht – majdanoz – 40 gr gjalpë – vaj ulliri – More...

Nga lajmi sot Ne 11:38 04-06-2014
0 Komente

Beyonce tradhton Jay Z…? (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Beyonce tradhton Jay Z…? “Ai nuk shkon askund dhe pikë!”- Kështu është shprehur Beyonce kur bashkëshorti i saj Jay Z i ka thënë se do të largojë nga puna truprojën e tyre, Julians De Ber. Sipas More...

Nga lajmi sot Ne 11:11 04-06-2014
0 Komente

Alergjitë dhe të mirat e kamomilit (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Alergjitë dhe të mirat e kamomilit– Çaji ose përzierjet e ndryshme bimore dhe sidomos kamomili, i sigurojnë trupit tonë dozën e duhur të kalorive dhe gjithashtu efekte shumë të mira mjekësore. Në More...

Nga lajmi sot Ne 12:03 03-06-2014
0 Komente

“Spiunët” e trupit tonë (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

“Spiunët” e trupit tonë. Ja disa shenja te cilat nuk duhet absolutisht ti nenvlerësojmë. Ekzistojnë sinjale te dukshme qe trupi ynë na tregon për te na komunikuar gjendjen e tij shëndetësore, More...

All Rights Reserved 2016.