Behgjet Pacolli: Si më ndau familja e saj nga Ana Oxa (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Një kapitull të rëndësishëm në jetën e biznesmenit dhe politikanit kosovar, Behgjet Pacolli, zënë edhe gratë. Ai thotë se ka disa fëmijë nga lidhje pasionante me gra të ndryshme, por veçon lidhjen zyrtare me këngëtaren italiane, me origjinë shqiptare, Ana Oxa dhe më pas me gruan ruse, me të cilën jeton dhe ka dy fëmijë. Në librin More...

Nga lajmi sot | Publikuar 10:33 29-07-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 10:31 29-04-2015
0 Komente

Hashim Thaçi sot vizitë zyrtare në Vatikan (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Hashim Thaçi sot vizitë zyrtare në Vatikan Zëvendëskryeministri i parë, Hashim Thaçi, njëherësh ministër i Jashtëm i Kosovës, ndodhet sot për një vizitë zyrtare në Vatikan. Përmes një komunikate More...

Nga lajmi sot Ne 9:50 01-04-2015
0 Komente

Daçiç: Problem Forca e Armatosura e Kosovës, e dërgojmë në OKB (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Daçiç: Problem Forca e Armatosura e Kosovës Ministri i jashtëm serb, Ivica Daçiç, thotë se Serbia do të dëshironte që çështja e Forcave të Armatosura të Kosovës, të diskutohet në Këshillin e Sigurimit More...

Nga lajmi sot Ne 11:20 30-03-2015
0 Komente

Prishtinë, vritet roja i një qendre tregtare (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Prishtinë, vritet roja i një qendre tregtare Në orët e para të së hënës është vrarë një roje e një qendre tregtare në Prishtinë. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, More...

Nga lajmet e fundit Ne 11:38 26-06-2014
0 Komente

Skenari për qeveri teknike në Kosovë (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Skenari për qeveri teknike në Kosovë- Shqiptarët e Luginës së Preshevës ende nuk mund të përdorin simbolet kombëtare. Në shënimin e 4 vjetorit të themelimit të Këshillit Kombëtar Shqiptarë në More...

Nga lajmi sot Ne 13:46 08-06-2014
0 Komente

Jahjaga: Nëse sot votohet mirë ditë më të mira na presin (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Jahjaga: Nëse sot votohet mirë ditë më të mira na presin- Obligimin e saj e ka kryer edhe presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga. Ajo pasi që hodhi votën e saj tha për gazetarët se nëse sot në mënyrë More...

Nga lajmi sot Ne 9:05 08-06-2014
0 Komente

Kosovë, hapen qendrat e votimit (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Ka nisur që herët në mëngjes procesi i votimit në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Kosovës.  Janë hapur 798 qendra votimi gjithsej në të gjithë territorin e Republikës së Kosovës, të cilat More...

Nga lajmi sot Ne 10:36 06-06-2014
0 Komente

Haradinaj: Drejtimi i deritashëm është i gabuar (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Haradinaj: Drejtimi i deritashëm është i gabuar- Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës zhvilloi në orët e mbrëmjes tubim zgjedhor me banorët e lagjes ”Kodra e Trimave”, në Prishtinë. “Ju asnjëherë More...

Nga lajmi sot Ne 15:48 02-06-2014
0 Komente

Thaçi takon veteranët e UÇK-së (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kryetari i PDK, Hashim Thaçi, ka takuar veteranët e UÇK-së, të cilëve u premtoi mbështetje të vazhdueshme edhe pas miratimit të ligjit të posaçëm për ta. Pikërisht kur foli për ligjin, Thaçi akuzoi More...

Nga lajmi sot Ne 10:52 30-05-2014
0 Komente

Presidenti i Panamasë sot në Kosovë (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, sot pret me ceremoni shtetërore Presidentin e Republikës së Panamasë, Ricardo Martinelli. Presidentja Jahjaga në fund të marsit dhe në fillim të muajit More...

All Rights Reserved