Rihanna, siç e ka bërë nëna (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Rihanna, siç e ka bërë nëna- Kur vjen puna tek zhveshja, apo për të treguar dicka më shumë për t’u dukur bukur, apo për të qenë në qendër të vëmendjes, Rihanna ka treguar se nuk është nga ato që ‘sikletosen’…por këtë herë këngëtarja nga Barbadosi e teproi. Bukuroshja 26-vjeçare u fotografua gjatë shkrepjeve për një More...

Nga lajmi sot | Publikuar 10:54 12-04-2014
Nga lajmi sot Ne 16:38 25-02-2014
0 Komente

Amanda Seyfried zëvendëson Mila Kunis tek “Ted 2” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Amanda Seyfried do të zëvendësojë Mila Kunisin në vazhdimin e filmit “Ted”, ku protagonist kryesor është sërish aktori Mark Wahlberg së bashku me arushin e pellushit që flet.  Sipas ‘Deadline’, More...

Nga lajmi sot Ne 21:14 31-01-2014
0 Komente

Adnan Januzaj zgjedh Anglinë (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Adnan Januzaj, talenti me origjinë shqiptare i Manchester United duket se ka zgjedhur që të luajë për kombëtaren angleze, duke hedhur poshtë kështu ofertën që iu paraqit prej FSHF-së.  18-vjeçari, i More...

Nga lajmi sot Ne 9:26 12-12-2013
0 Komente

Efektet pozitive të kafesë (Burimi: Top Channel, www.top-chhannel.tv)

Efektet pozitive të kafesë. Kafeja është pija e ngrohtë më e famshme në botë. Rreth 90 për qind e popullsisë së botës konsumojnë kafe. Studimet e shumta tregojnë efektet që ka ajo në organizmin More...

Nga lajmi sot Ne 20:35 10-12-2013
0 Komente

Izolimi nga gjakmarrja (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Izolimi nga gjakmarrja Në Ditën Ndërkombëtare të Shpalljes së Deklaratës së të Drejtave të Njeriut, një ndër problematikat e diskutuara në konferencën e organizuar nga institucioni i Avokatit të Popullit More...

Nga lajmi sot Ne 21:10 23-10-2013
0 Komente

E mahnitëshmja Miranda Kerr (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

E mahnitëshmja Miranda Kerr :Ajo është miqësuar prej vitesh me aparatin, por këtë herë u rikthye me disa foto provokuese për “Kora Organics”, linjën e re të produkteve organike për kujdesin e lëkurës.  Bëhet More...

Nga lajme nga bota Ne 10:13 25-08-2012
0 Komente

10 arratisjet me te bujshme nga burgjet (Burimi: Tirana Observer, www.tiranaobserver.al)

Për sa kohë ka burgje ka dhe arratisje. Pavarësisht masave të shumta të sigurisë, të burgosurit e gjejnë një mënyrë për t’u arratisur. Pjesën më të madhe të rasteve, arratisjet nuk rezultojnë More...

Nga lajme nga bota Ne 15:23 21-07-2012
0 Komente

10 këshilla për të shmangur stresin në punë (Burimi: Gazeta Tirana Observer, www.tiranaobserver.al )

Fillimi i javës mund t’iu gjejë të lodhur e të stresuar. Ideja që do të riktheheni mes rrëmujës së zyrës, zhurmave dhe urdhrave, ju bën që të mbuloheni dhe të mos dëshironi asgjë më shumë se More...

Nga lajme nga bota Ne 15:12 10-07-2012
1 Koment

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin (burimet: gazeta shekulli, www.shekulli.com.al, gazeta panorama, www.panorama.com.al, gazeta tema, www.gazetatema.net )

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin Partia Socialiste në një deklaratë për shtyp e ka thërritur kryeministrin Sali Berisha në interpelancë për korrupsioni me kromin. Deputetët socialistë bëjnë More...

All Rights Reserved 2016.