Horoskopi ditor 27 tetor 2016 (Burimi: Noa, www.noa.al)

Horoskopi ditor 27 tetor 2016: Dashi Keni lajme të bukura që doni ti ndani me të gjithë ju që jeni në një marrëdhënie në çift. Do të gjeni disponibilitetin e të gjithëve. Beqarët nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin që pëlqejnë dhe do vazhdojnë të mbajnë ende të njëjtin status. Financat do vinë duke u përmirësuar, More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 8:05 27-10-2016
Nga Lajmi Fundit Ne 8:12 26-10-2016
0 Komente

Horoskopi i ditës, 26 tetor 2016 (Burimi: Noa, www.noa.al)

Horoskopi i dites 26tetor 2016 : Dashi Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 7:35 25-10-2016
0 Komente

Horoskopi i ditës, 25 tetor 2016 (Burimi: Gazeta Express, www.gazetaexpress.com)

Horoskopi i dites 25 tetor 2016 : Dashi: Angazhohuni shumë në punë sot! Në dashuri nëse jeni në çift , është momenti të ndryshoni ndonjë rregull, të dilni nga grija e zakonshme, për të zbuluar diçka More...

Nga Lajmi Fundit Ne 7:26 24-10-2016
0 Komente

Horoskopi ditor 24 tetor 2016 (Burimi: Horoskopi Shqip, www.horoskopishqip.net)

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e hënë – 24 tetor 2016 DASHI 21 mars – 20 prill Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni te dy palët me humor te mire dhe gati More...

Nga Lajmi Fundit Ne 8:28 21-10-2016
0 Komente

Horoskopi i dites 21 tetor 2016( Burimi: HoroskopiShqip, www.horoskopishqip.net)

Horoskopi i dites se sotme, date 21 tetor 2016 DASHI (21. mars – 20. prill) Do ndiheni te lire te bëni atë qe do e mendoni me te arsyeshme sot ju te dashuruarit. E sigurte është qe marrëdhënia me partnerin More...

Nga lajme nga bota Ne 18:14 08-07-2015
0 Komente

Horoskopi 8 korrik 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Dashi Do bëni më shumë lëshime sot juve që jeni në një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin do vijë duke u përmirësuar. Keni reflektuar dhe e keni kuptuar se keni bërë disa gabime. Demi Në fillim të More...

Nga lajme nga bota Ne 19:56 06-07-2015
0 Komente

Horoskopi 6 korrik 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Dashi Do të keni kontradikta të shumta ju që jeni në një lidhje. Beqarët duhet të mos nxitohen për të krijuar një lidhje, sepse do të pendohen. Gjendja financiare jo aq e mirë sa e kishit menduar. Demi Do More...

Nga lajme nga bota Ne 10:47 03-07-2015
0 Komente

Horoskopi, 3 korrik 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

DASHI 21/3 – 20/4 Jeta juaj në çift nuk do jetë shumë e mirë sot për ju që jeni në një lidhje. Nuk do mungojnë për asnjë çast debatet dhe mosmarrëveshjet. DEMI 21/4 – 21/5 Sot gjërat kanë More...

Nga lajme nga bota Ne 14:14 30-06-2015
0 Komente

Horoskopi, 30 qershor 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

DASHI 21/3 – 20/4 Sot ka shumë mundësi ta lini pas dore personin që keni në krah. Beqarët në do kenë dashuri me shikim të parë. Në planin financiar do jeni të kthjellet për hapat që duhet të More...

Nga lajme nga bota Ne 7:36 16-06-2015
0 Komente

Horoskopi 16 qershor 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Dashi Dita do fillojë mirë sot për ata që janë në një lidhje, por shumë shpejt situata do ndryshojë tërësisht për shkak të disa personave të jashtëmm që do ndërhyjnë. Demi Dita e sotme do fillojë More...

All Rights Reserved 2016.