Horoskopi Javor, 3-9 nëntor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 3-9 nëntor Dashi Jeta juaj ne çift do jete e mbushur me peripeci këtë jave. Disa do jeni ne prag te një ndarjeje për shkak te problemeve te shumta qe lidhen me jetën seksuale. Beqaret do realizojnë takime fantastike te cilat shume shpejt do i çojnë ne lidhje serioze. Gjithsesi gjerat duhen bere dalëngadalë. Financat do More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 10:34 03-11-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 9:27 13-10-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 13- 19 tetor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 13- 19 tetor Dashi Do jeni mjaft besnike këtë jave me personin qe keni ne krah edhe pse tundimi ne fakt do jete i madh. Te shumte do jene ata qe do mundohen t’iu tërheqin pas vetes. Beqaret More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:07 29-09-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 29 shtator- 5 tetor 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 29 shtator- 5 tetor 2014 Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet tej mase këtë jave. Do e gjeni mirëkuptimin dhe tolerancën çdo dite dhe gjerat do ecin si duhet. Beqaret do jene gjithë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:15 15-09-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 15- 21 shtator (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 15- 21 shtator Dashi Kjo do jete një jave me pozitive për gjithë ju te dashuruarit. Do e ndieni përkushtimin e partnerit dhe gjerat do marrin drejtimin e shumëpritur. Edhe beqaret do jene More...

Nga lajmi sot Ne 9:52 14-07-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 14-20 korrik (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 14-20 korrik Dashi Jeta ne çift do jete me e mire gjate kësaj jave. Do mundoheni te bëni disa tolerime dhe te gjeni kohen për t’iu përkujdesur partnerit. Gjithçka do rrjedhe si duhet. More...

Nga lajmi sot Ne 9:33 07-07-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 7- 13 korrik (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 7- 13 korrik Dashi Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te kaloje shume trazira dhe probleme këtë jave. Asgjë nuk do ece sipas parashikimeve kështu qe tregohuni te kujdesshëm. Beqaret nga ana tjetër More...

Nga lajmi sot Ne 9:27 23-06-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 23-29 qershor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 23-29 qershor  Dashi Kjo jave do jete shume pozitive për ata qe janë ne një lidhje. Do i sqaroni qe ditët e para mosmarrëveshjet dhe do dashuroheni ne qetësi. Beqaret do kenë njohje te More...

Nga lajmi sot Ne 9:20 16-06-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 16-22 qershor (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Javor, 16-22 qershor  Dashi Marrëdhënia ne çift do marre një kthese mjaft pozitive gjate kësaj jave. Nuk do keni për çfarë te qaheni, madje ne disa momente do ju duket vërtet sikur ne krah keni More...

Nga lajmi sot Ne 11:59 20-05-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 19 deri ne 25 Maj

Horoskopi Javor, 19 deri ne 25 Maj Dashi Merkuri do jete planeti qe do sjelle ngjarje mjaft pozitive këtë jave ne jetën tuaj ne çift. Çdo dite do përjetoni emocione te veçanta dhe do ndiheni me se miri. More...

Nga lajmi sot Ne 11:12 12-05-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 12 deri ne 18 Maj

Horoskopi Javor, 12 deri ne 18 Maj Dashi Pasi keni kaluar disa dite delikate ne jetën tuaj ne çift, këtë jave do rikthehet paqja dhe harmonia. Do i sqaroni te gjitha mosmarrëveshjet me qetësi dhe tolerance. More...

All Rights Reserved 2016.