Horoskopi mujor, Tetor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Mujor, Tetor 2014 Dashi Jeta juaj ne çift dhe ajo familjare do jene prioritet gjate këtij muaji. Do keni shume nevoje te flisni dhe te ndani mendimet me ata qe ju rrethojnë. Edhe çiftet qe kane pasur një muaj te vështire tashme do i shohin gjerat me një sy tjetër dhe do pajtohen me partnerin. Beqaret do i kenë te gjitha kushtet për More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 9:22 01-10-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 9:28 01-07-2014
0 Komente

Horoskopi mujor, Korrik 2014

Horoskopi Mujor, Korrik 2014 Dashi Pritet qe gjithë ky muaj te jete fantastik. Çdo dite e me shume do përjetoni emocione pranë atij qe doni. Ne datat 10 ose 12 do ketë ngjarje me rëndësi ne planin sentimental.  More...

Nga lajmi sot Ne 11:31 01-06-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Qershor 2014

Horoskopi Mujor, Qershor 2014 Dashi Ajo qe ju do kërkoni nga jeta ne çift gjate këtij muaji është qëndrueshmëria dhe besnikëria. Edhe pse jo çdo gjë do shkoje si e kishit menduar, serish do kaloni momente More...

Nga lajmi sot Ne 13:04 04-05-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Maj 2014

Horoskopi Mujor, Maj 2014 Dashi Këtë muaj do keni si gëzime dhe emocione pozitive, ashtu edhe debate dhe mosmarrëveshje. Ata qe janë ne një lidhje nuk duhet ne asnjë mënyrë ta mbajnë me force partnerin More...

Nga lajmi sot Ne 9:24 01-04-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Prill 2014

Horoskopi Mujor, Prill 2014 Dashi Gjate këtij muaji do jeni si një shkëndijë elektrike qe do elektrizoni te gjitha ambient ku do shkoni. do sillni alegri dhe gëzim kudo. Ata qe janë ne një lidhje do kenë More...

Nga lajmi sot Ne 10:11 01-03-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Mars 2014

Horoskopi Mujor, Mars 2014 Dashi Këtë muaj do jeni me energjike dhe do e merrni gjithçka me pozitivitet. Ata qe janë ne një lidhje dhe kane pasur probleme kohet e fundit do i zgjidhin sa hap e mbyll sytë. More...

Nga lajmi sot Ne 11:12 01-02-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Shkurt 2014

Horoskopi Mujor, Shkurt 2014 Dashi Përgatituni për një periudhe te tensionuar këtë muaj ne jetën tuaj ne çift. Ditët e para do jene disi me te qeta, ndërsa me pas situata do ketë turbullira te shumta. More...

Nga lajmi sot Ne 12:40 02-01-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Janar 2014

Horoskopi Mujor, Janar 2014 Dashi Gjate këtij muaji nuk do ju mungoje aspak energjia, përkundrazi do bëni gjithçka qe situata te përmirësohet ne çdo sektor. Te dashuruarit do ju kushtojnë me tepër koha More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:14 01-11-2013
0 Komente

Horoskopi mujor, Nëntor 2013

Horoskopi mujor, Nëntor 2013 Dashi Ne pjesën me te madhe te muajit nuk do jeni me humor shume te mire dhe kjo do sjelle probleme si ne planin sentimental ashtu edhe ne atë profesional. Nuk do e kontrolloni dot More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:17 01-10-2013
0 Komente

Horoskopi Mujor,Tetor 2013

Dashi Gjate këtij muaji do jeni shume me optimimistë se me pare dhe marrëdhënia ne çift do jete me e qëndrueshme. Përveç fillimit te muajit qe do ketë disa mosmarrëveshje, pjesa tjetër do jete e qete More...

All Rights Reserved