Horoskopi mujor për muajin TETOR 2016(Burimi: HoroskopiShqip, www.horoskopishqip.net)

HOROSKOPI MUJOR Horoskopi mujor për muajin TETOR 2016 DASHI  21. mars – 20. prill Këtë muaj mund t’ia dilni mbanë ne çdo fushe, mjafton qe te jeni te duruar. Nëse jeni ne një lidhje do dini si ta kërkoni pavarësinë dhe partneri do ua plotësojë dëshirat. Ne momentet qe nuk i prisni pasioni mund te rritet fuqishëm. Beqaret duhet te More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 10:37 21-10-2016
Nga lajmi me i fundit Ne 10:45 03-11-2014
0 Komente

Horoskopi mujor, Nëntor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi mujor, Nëntor 2014 Dashi Gjate gjithë këtij muaji do jeni mjaft këmbëngulës dhe do dëshironi qe te arrini majat ne çdo sektor. Ne fakt jo gjithmonë do jete e lehte edhe pse do lodheni paksa. Ata More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:22 01-10-2014
0 Komente

Horoskopi mujor, Tetor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi Mujor, Tetor 2014 Dashi Jeta juaj ne çift dhe ajo familjare do jene prioritet gjate këtij muaji. Do keni shume nevoje te flisni dhe te ndani mendimet me ata qe ju rrethojnë. Edhe çiftet qe kane pasur More...

Nga lajmi sot Ne 9:28 01-07-2014
0 Komente

Horoskopi mujor, Korrik 2014

Horoskopi Mujor, Korrik 2014 Dashi Pritet qe gjithë ky muaj te jete fantastik. Çdo dite e me shume do përjetoni emocione pranë atij qe doni. Ne datat 10 ose 12 do ketë ngjarje me rëndësi ne planin sentimental.  More...

Nga lajmi sot Ne 11:31 01-06-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Qershor 2014

Horoskopi Mujor, Qershor 2014 Dashi Ajo qe ju do kërkoni nga jeta ne çift gjate këtij muaji është qëndrueshmëria dhe besnikëria. Edhe pse jo çdo gjë do shkoje si e kishit menduar, serish do kaloni momente More...

Nga lajmi sot Ne 13:04 04-05-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Maj 2014

Horoskopi Mujor, Maj 2014 Dashi Këtë muaj do keni si gëzime dhe emocione pozitive, ashtu edhe debate dhe mosmarrëveshje. Ata qe janë ne një lidhje nuk duhet ne asnjë mënyrë ta mbajnë me force partnerin More...

Nga lajmi sot Ne 9:24 01-04-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Prill 2014

Horoskopi Mujor, Prill 2014 Dashi Gjate këtij muaji do jeni si një shkëndijë elektrike qe do elektrizoni te gjitha ambient ku do shkoni. do sillni alegri dhe gëzim kudo. Ata qe janë ne një lidhje do kenë More...

Nga lajmi sot Ne 10:11 01-03-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Mars 2014

Horoskopi Mujor, Mars 2014 Dashi Këtë muaj do jeni me energjike dhe do e merrni gjithçka me pozitivitet. Ata qe janë ne një lidhje dhe kane pasur probleme kohet e fundit do i zgjidhin sa hap e mbyll sytë. More...

Nga lajmi sot Ne 11:12 01-02-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Shkurt 2014

Horoskopi Mujor, Shkurt 2014 Dashi Përgatituni për një periudhe te tensionuar këtë muaj ne jetën tuaj ne çift. Ditët e para do jene disi me te qeta, ndërsa me pas situata do ketë turbullira te shumta. More...

Nga lajmi sot Ne 12:40 02-01-2014
0 Komente

Horoskopi Mujor, Janar 2014

Horoskopi Mujor, Janar 2014 Dashi Gjate këtij muaji nuk do ju mungoje aspak energjia, përkundrazi do bëni gjithçka qe situata te përmirësohet ne çdo sektor. Te dashuruarit do ju kushtojnë me tepër koha More...

All Rights Reserved 2016.