Tom Doshi shpall ‘luftë’: Rama bukëshkelur, kur të flas më tepër do t’i dridhen themelet mazhorancës (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Tom Doshi shpall ‘luftë’: Rama bukëshkelur, kur të flas më tepër do t’i dridhen themelet mazhorancës Deputeti socialist, Tom Doshi ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit të vendit, Edi Rama të cilin e ka quajtur bukëshkalë e mosmirënjohës. Duke folur për mediat nga ambientet e jashtme të kuvendit, deputeti i Shkodrës ka deklaruar More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 14:55 26-02-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 12:40 26-02-2015
0 Komente

“Shpërthen” Pine: “Ka shumë vrasës me pagesë në xhiro” (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

“Shpërthen” Pine: “Ka shumë vrasës me pagesë në xhiro” Rrëfimi i 24-vjeçarit për “rivalët”, autorë të shpërthimeve të rënda 24-vjeçari nga Elbasani është shprehur pak a shumë me fjalët: More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:40 26-02-2015
0 Komente

Tritoli ndaj babait të Tahirit arrestohen 4 të afërm të Gjutës (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Tritoli ndaj babait të Tahirit arrestohen 4 të afërm të Gjutës Katër të afërm të Emirjon Gjutës, i cili ka qenë pronar i telefonit që do të përdorej për shpërthimin e tritolit te ‘Vasil Shanto’ More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:48 26-02-2015
0 Komente

Rama e Meta ndajnë Bashkitë, hyn në lojë dhe Shpëtim Idrizi (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Rama e Meta ndajnë Bashkitë, hyn në lojë dhe Shpëtim Idrizi Lista e kandidatëve të së majtës në zgjedhjet e ardhshme vendore, sipas burimeve nga PS dhe LSI, duket se është gati. Emrat e kandidatëve More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:43 25-02-2015
0 Komente

Shpërthim me tritol në Tiranë, hidhet në erë 1 fast-food (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Shpërthim me tritol në Tiranë, hidhet në erë 1 fast-food Një tjetër shpërthim është regjistruar në periferit të Tiranës në orët e para të mëngjesit të sotëm, por pa shkaktuar dëme në njerëz. Shpërthimi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:10 24-02-2015
0 Komente

Blushi: Nuk garoj për Tiranën. Rama duhet të këshillohet me grupin e PS-së për kandidaturat (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Blushi: Nuk garoj për Tiranën. Rama duhet të këshillohet me grupin e PS-së për kandidaturat Pas mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së, ku kryeministri Rama mungoi, Ben Blushi ka theksuar në një prononcim More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:42 24-02-2015
0 Komente

Tom Doshi shpërthen kundër qeverisë: Ministrat po vjedhin, drejtoreshat Spiropali e Shehaj janë kthyer në seksere (Burimi: Panorama, www.panorama.com.al)

Tom Doshi shpërthen kundër qeverisë: Ministrat po vjedhin, drejtoreshat Spiropali e Shehaj janë kthyer në seksere Deputeti i Partisë Socialiste Tom Doshi ka “shpërthyer” në kritika kundër qeverisë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:00 24-02-2015
0 Komente

Andis Harasani, shqiptari me llogari në bankën zviceriane (Burimi: Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Andis Harasani, shqiptari me  llogari në bankën zviceriane Zbulohet emri i shqiptarit të vetëm në listën e VIP-ave, të zbuluar në listën e “Swissleaks”, skandali i fundit financiar botëror, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:45 23-02-2015
0 Komente

Avokati: Peka është fajtor! (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Avokati i 32-vjeçari që akuzohet si shkaktar i aksidentit të ndodhur në Mullet pak ditë më parë u përfshi gazetari Çim Peka dhe mbeti i vdekur vajza e ish-ambasadorit në Itali, flet për manipulim të More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:11 23-02-2015
0 Komente

Zbulohet banda me drejtues Admir Tafilin, porosiste vrasje nga burgu (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Zbulohet banda me drejtues Admir Tafilin, porosiste vrasje nga burgu Zbardhen detajet e grupit të strukturuar kriminal, kryesuar nga i dënuari përjetë për vrasje, Admir Tafili. Ky i fundit është përgjegjës More...

All Rights Reserved