‘Gjin Gjoni’, Cefa: Naço po sulmon. LSI: KLD 100% e korruptuar. PS: Të ndërhyjë Kuvendi (Burimi: Balkanweb, www,balkanweb.com)

‘Gjin Gjoni’, Cefa: Naço po sulmon. LSI: KLD 100% e korruptuar. PS: Të ndërhyjë Kuvendi TIRANE- Thellohet më tej përplasja mes dy institucioneve në sistemin e drejtësisë, Ministrisë së Drejtësisë dhe Këshillit të Lartë të Drejtësisë, pas vendimit të KLD-së për të rrëzuar kërkesën e ministrit Naço, për shkarkimin nga More...

Nga lajmi sot | Publikuar 15:29 09-07-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 13:20 09-07-2014
0 Komente

Prokuroria shfaq në një monitor të vogël pamje nga vrasja e Komisar Lamaj- VIDEO (Burimi: Balkanweb, www.balkaweb.com)

Prokuroria shfaq në një monitor të vogël pamje nga vrasja e Komisar Lamaj TIRANË-Prokuroria shfaqi sot pamjet e vrasjes së komisar Dritan Lamaj në seancën gjyqësore që po zhvillohet në Gjykaten e Krimeve More...

Nga lajmi sot Ne 9:40 09-07-2014
0 Komente

Lazarati, ‘sekretet’ e operacionit, Qato: Nuk qëlluam për t’i vrarë, por që të tërhiqeshin (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Lazarati, ‘sekretet’ e operacionit, Qato: Nuk qëlluam për t’i vrarë, por që të tërhiqeshin Një aksion policor që nisi mëngjesin e 16 qershorit në fshatin e Lazaratit do të bënte bujë jo More...

Nga lajmi sot Ne 12:09 08-07-2014
0 Komente

Naço: S’mund të bashkëpunojmë me këtë KLD, gjyqtarët si ‘Sudja’, fshehin pasuritë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Naço: S’mund të bashkëpunojmë me këtë KLD, gjyqtarët si ‘Sudja’, fshehin pasuritë TIRANE - Vendimi i djeshëm i KLD-së për të rrëzuar kërkesën e ministrit Naço, për shkarkimin nga detyra të More...

Nga lajmi sot Ne 9:37 08-07-2014
0 Komente

Debat në PS, Rama: 30 ligje të bllokuara në kuvend. Ruçi: Faji i ministrive (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Debat në PS, Rama: 30 ligje të bllokuara në kuvend. Ruçi: Faji i ministrive TIRANE - Mbi 30 ligje, ende të pamiratuara nga Kuvendi janë bërë sërish dje objekt diskutimesh në mbledhjen e përjavshme të More...

Nga lajmi sot Ne 15:46 07-07-2014
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta pret ambasadorët e Republikës së Shqipërisë në botë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta pret ambasadorët e Republikës së Shqipërisë në botë Z.Meta: Diplomacia ekonomike është dimensioni më i rëndësishëm që na mbetet aktualisht për të përmbushur me More...

Nga lajmi sot Ne 11:56 07-07-2014
0 Komente

Reforma e arsimit të lartë, Rama: 70-vjeçarët më të kthjellët se studentët (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Reforma e arsimit të lartë, Rama: 70-vjeçarët më të kthjellët se studentët  Është prezantuar konferenca për shpalljen e draftit përfundimtar të reformës në arsimin e lartë dhe kërkimin shkencor, More...

Nga lajmi sot Ne 9:54 07-07-2014
0 Komente

Protestat e shqiptarëve në Maqedoni do të vazhdojnë (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Protestat e shqiptarëve në Maqedoni do të vazhdojnë Sërish paralajmërohen protesta masive nëpër disa qytete të Maqedonisë si në Shkup, Tetovë, Gostivar, Dibër e Strugë. Sipas thirrjes e cila tani më More...

Nga lajmi sot Ne 12:06 04-07-2014
0 Komente

Deklaratat: Zbardhen pasuritë e deputetëve biznesmenë të PD, PS, LSI e PR (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Deklaratat: Zbardhen pasuritë e deputetëve biznesmenë të PD, PS, LSI e PR TIRANE-Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive publikon të ardhurat dhe shpenzimet e 14 deputetëve të Kuvendit More...

Nga lajmi sot Ne 11:25 04-07-2014
0 Komente

Sherr për postin e kryetarit të PD-së në Durrës, Basha qetëson situatën (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Sherr për postin e kryetarit të PD-së në Durrës, Basha qetëson situatën Dy kandidatët e Partisë Demokratike janë përplasur keq mes njëri-tjetrit për sa i përket postit të kryetarit në qytetin e Durrësit, More...

All Rights Reserved