Reforma territoriale në Kushtetuese (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv0

Reforma territoriale në Kushtetuese Partia Demokratike depozitoi në Gjykatën Kushtetuese ndarjen e re territoriale të miratuar nga mazhoranca në fund të sesionit të kaluar parlamentar. Deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi tha se ligji shkel rëndë Kushtetutën në disa nene të saj, duke nisur që me procedurat e ndjekura për miratimin e tij. “Dorëzuam More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 15:49 10-10-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 11:47 10-10-2014
0 Komente

Shkolla e Magjistraturës, Naço: Shtyllë kyçe e reformës në drejtësi, do e mbështesim (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Shkolla e Magjistraturës, Naço: Shtyllë kyçe e reformës në drejtësi, do e mbështesim TIRANE- Ministri i Drejtësisë Nasip Naço e cilësoi një nga shtyllat kryesore të reformës në drejtësi Shkollën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:22 10-10-2014
0 Komente

Intervista e Kryetarit të Kuvendit, z. META “ Top Story” nga Sokol Balla (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Intervista e Kryetarit të Kuvendit, z. META “ Top Story” nga Sokol Balla Sokol Balla – Mirëmbrëma dhe mirë se vini në “Top Story” në këtë intervistë të drejtpërdrejtë me të ftuarin special More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:16 09-10-2014
0 Komente

Shpërthime në Adriatik, dyshohet se avionë të NATO-s kanë hedhur predha (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Shpërthime në Adriatik, dyshohet se avionë të NATO-s kanë hedhur predha DURRËS- Dy shpërthime të fuqishme janë dëgjuar pasditen e sotme në pjesën veriore të qytetit të Durrësit, duke terrorizuar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:18 09-10-2014
0 Komente

Llalla shkarkon kreun e Prokurorisë së Apelit, Hajdari: Raport sekret Nishanit dhe Ramës (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Llalla shkarkon kreun e Prokurorisë së Apelit, Hajdari: Raport sekret Nishanit dhe Ramës TIRANË-Kryeprokurori Adritaik Lllalla ka shkarkuar nga detyra  kreun e Prokurorise se Apelit Shkëlqim Hajdari. Në More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:41 09-10-2014
0 Komente

“Sfida e radhës, hapja e negociatave” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

“Sfida e radhës, hapja e negociatave” Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha deklaroi se sfida e Shqipërisë tashmë është hapja e negociatave për anëtarësimin në Bashkimin Europian. “Shqipëria ka More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:41 08-10-2014
0 Komente

Lazarati protestë kundër policisë, qëllohet me gurë gazetarja e News 24 dhe 3 efektivë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Lazarati protestë kundër policisë, qëllohet me gurë gazetarja e News 24 dhe 3 efektivë GJIROKASTËR- ’Shpërthen’ Lazarati. Duket se pas superoperacionit të drogës, policia e vuri nën kontroll More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:53 08-10-2014
0 Komente

Fyle: Në Shqipëri shqetësuese situata politike. Të zgjidhet cështja e bojkotit të opozitës (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Fyle: Në Shqipëri shqetësuese situata politike. Të zgjidhet cështja e bojkotit të opozitës TIRANE-Komisioneri Stefan Fyle gjatë prezantimit të raportit e ka vlerësuar atë si një hap të rëndësishëm More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:25 08-10-2014
0 Komente

Letra e Arben Frrokut: S’e vrava unë Lamajn. Akuzat kundër meje, politike (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Letra e Arben Frrokut: S’e vrava unë Lamajn. Akuzat kundër meje, politike Mesazh për opinionin publik Unë, i quajturi Arben Frroku, lindur në Pukë, banues në Tiranë, i vënë nën akuzë nga Prokuroria More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:00 07-10-2014
0 Komente

Prokuroria jep pretencën: Shpëtim Gjika të dënohet me 4 vjet burg (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Prokuroria jep pretencën: Shpëtim Gjika të dënohet me 4 vjet burg TIRANE – Prokuroria e Vlorës kërkon dënimin me 4 vjet burgim dhe heqjen e së drejtës për të ushtruar funksione publike, për një afat More...

All Rights Reserved