09.06.2013 Ndeshja E Dites

09.06.2013 Ndeshja e Dites Norway»Adeccoligaen Kristiansund vs Kongsvinger     Parashikimi   1 Koeficenti      1.8 Në ditën e njëmbëdhjetë të kampionatit norvegjez dy ekipeve të cilët janë pozicionuar në mes të tabeles, ndarë nga një pikë të vetme në renditjen dhe në ditën e fundit kane ndeshjen mes tyre …..Une More...

Nga Lajme Sportive | Publikuar 13:37 09-06-2013
Nga Lajme Sportive Ne 13:04 05-06-2013
0 Komente

05.06.2013 Ndeshja e Dites

05.06.2013 Ndeshja e Dites Bota»Kupa e Botes 2014 Kenya – Nigeria Parashikimi   2 Koeficenti       1.77 Nigeria eshte kryesuese e grupit F. Ata jane ne presion per ta fituar kete ndeshje, duke patur More...

Nga Lajme Sportive Ne 15:40 03-06-2013
0 Komente

03.06.2013 Ndeshja e Dites

03.06.2013 Ndeshja e Dites Europe, VTB United League CSKA Moscow – Lokomotiv Kuban Parashikimi   +145.5 Koeficenti        2.02     CSKA Moscow  është një ekip profesional të basketbollit More...

Nga Lajme Sportive Ne 13:12 02-06-2013
0 Komente

02.06.2013 Ndeshja e Dites

02.06.2013 Ndeshja e Dites Miqesore nderkombetare     USA vs Germany Parashikimi 3+ Koeficenti     2.05     Gjermania me ekipin e dyte ne kete ndeshje, por veshtire te quhet keshtu. Shumica More...

Nga Lajme Sportive Ne 10:37 01-06-2013
0 Komente

01.06.2013 Ndeshja e Dites

01.06.2013 Ndeshja e Dites Switzerland, Super League     Basel – St. Gallen Parashikimi   1 Koeficent       1.6       FORMA SEZONALE – Basel kanë 69 pikë pas 35 ndeshje More...

Nga Lajme Sportive Ne 12:58 30-05-2013
0 Komente

30.05.2013 Ndeshja e Dites

30.05.2013 Ndeshja e Dites Sweden, Allsvenskan Norrkoping vs AIK Parashikimi          3+ Koeficenti             2.48   Te 2 ekipet pritet te luajne loje te hapur dhe sulmuese. Ne 10 ndeshje, Norrkoping More...

Nga Lajme Sportive Ne 14:04 29-05-2013
0 Komente

29.05.2013 Ndeshja e Dites

29.05.2013 Ndeshja e Dites Switzerland, Super League Zurich vs Thun Parashikimi  1 Koeficenti     1.8   1  Basel 66 L W W L W 2 Grasshopper 63 W W L L W 3 St. Gallen 59 W L W L W 4  Zürich 52 W More...

Nga Lajme Sportive Ne 13:21 28-05-2013
0 Komente

28.05.2013 Ndeshja e dites

28.05.2013 Ndeshja e dites Brazil, Série B Parani vs Sao Caetano Parashikimi   1 Koeficenti       2.15   Ekipi vendas i Paranase, kane mbrojtje dh sulm normal, Sao Caetano gjithashtu.Ne pese ndeshjet More...

Nga Lajme Sportive Ne 14:57 27-05-2013
0 Komente

27.05.2013 Ndeshja e dites

27.05.2013 Ndeshja e dites Sweden, Superettan Brage vs Orebro   Parashikimi  2 Koeficenti     1.79 Orebro është një nga klubet me te fortë, ata janë në te pozicionuar ne vendin e  2-te ne tabelen More...

Nga Lajme Sportive Ne 15:25 26-05-2013
0 Komente

26.05.2013 Parashikimi i Ndeshjes

26.05.2013 Parashikimi i Ndeshjes Lorient vs PSG   Parashikimi 2 Koef                1.99 Mesfushori veteran nuk është përfshirë në skuadrën e Paris Saint-Germain për të luajtur në Lorient More...

All Rights Reserved 2016.