Aurela Gaçe shpërthen ndaj kolegëve: U gëzuan kur më rrahën. Edhe po vdiqe, ata do gëzohen (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Aurela Gaçe Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka shpërthyer ndaj kolegëve të vet. Ajo ka treguar një ngjarje të ndodhur gjatë vitit 2001, kur diskush e ka goditur me grusht dhe i ka marrë telefonin. Gaçe u dhunua para se të niste të këndonte në festivalin e RTSH-së. Ajo thotë se kolegët e saj u gëzuan që atë e dhunuan. Sipas këngëtares, More...

Nga lajme nga bota | Publikuar 18:26 14-07-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajme nga bota Ne 13:50 01-07-2015
0 Komente

Ilva Tare bëhet nënë për herë të parë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Gazetarja Ilva Tare solli sot në jetë fëmijën e saj të parë. Politikani Eduart Selami dhe gazetarja Tare janë gëzuar sot me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, të cilën kanë vendosur ta quajnë Melody. More...

Nga lajme nga bota Ne 18:46 26-06-2015
0 Komente

Adelina Ismaili shpërthen ndaj politikanëve: Keni 20 vite që doni të jem dashnorja juaj (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, ka shpërthyer ndaj politikanëve kosovarë. Shërthimi i saj vjen pas disa shantazheve që i janë bërë asaj dhe nënës së vet, madje edhe me video intime. “Unë More...

Nga lajmet e fundit Ne 14:22 29-05-2015
0 Komente

Kim në kopertinën e “Vogue Brasil” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kim në kopertinën e “Vogue Brasil”- Kim Kardashian është frymëzuar nga Marilyn Monroe për kopertinën e re të revistës “Vogue Brasil”. Bashkëshortja e Kanye West është shfaqur e jashtëzakonshme More...

Nga lajme nga bota Ne 10:07 26-05-2015
0 Komente

Shqiptarët kërcënojnë me vdekje fituesin e ‘Eurovision’-it (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Fituesi i Eurovision-it, Mans Zelmerlow, mendoi se kishte publikuar një foto të pafajshme, kur qëndronte i shtrirë mbi një divan gjatë pushimit të provave në Vjenë. Por disa fansa vunë re se poshtë këmbëve More...

Nga lajme nga bota Ne 9:22 25-05-2015
0 Komente

Elhaida: Shqipërinë do ta dërgoj në skena më të mëdha (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Këngtarja Elhaida Dani ka thyer heshtjen pas orësh të tëra pas finales së madhe të Eurosong-ut në Vjenë. Nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare të saj, Elhaida falënderon shqiptarët kudo që ndodhen More...

Nga lajme nga bota Ne 11:56 21-05-2015
0 Komente

Elhada Dani në finalen e “Eurosong”-ut (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Këngëtarja Elhaida Dani përfaqësoi, dje, suksesshëm Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës në skenën e Eurovizionit në Austri. Gjatë natës së parë në gjysmëfinale të festivalit, këngëtarja More...

Nga lajme nga bota Ne 10:36 07-05-2015
0 Komente

Elhaida “verbon” britanikët me zërin e saj: Mirror, thirrje Europës të votojë Shqipërinë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Gazeta britanike Mirror i ka kushtuar një artikull pjesëmarrjes së Shqipërisë në Eurovizion. Në shkrim gazeta vlerëson se Shqipëria që nga viti 2004, ku mori pjesë për herë të parë në festival More...

Nga lajmi sot Ne 10:01 06-05-2015
0 Komente

Gabriel Garko, transformimi i një “seks simboli” (Burimi: Top Channel , www.top-channel.tv)

Gabriel Garko Çfarë i ka ndodhur fytyrës së Gabriel Garko? Kjo është pyetja, që bëhet në media dhe rrjete sociale, pas një interviste që aktori Italian ka dhënë në emisionin “L’Arena” në Rai More...

Nga lajmi sot Ne 9:42 06-05-2015
0 Komente

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin Emma Stone, e cila u nominua për një çmim Oscar këtë vit për interpretimin e saj në filmin ‘Birdman’, akoma vlerëson çdo rol që i ofrohet sepse kujton More...

All Rights Reserved 2016.