Shqiptarët kërcënojnë me vdekje fituesin e ‘Eurovision’-it (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Fituesi i Eurovision-it, Mans Zelmerlow, mendoi se kishte publikuar një foto të pafajshme, kur qëndronte i shtrirë mbi një divan gjatë pushimit të provave në Vjenë. Por disa fansa vunë re se poshtë këmbëve të këngëtarit suedez i “Heroes”, qëndronte flamuri shqiptar, duke shkaktuar një reagim të ashpër. Sipas ”Daily Star”, More...

Nga lajme nga bota | Publikuar 10:07 26-05-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajme nga bota Ne 9:22 25-05-2015
0 Komente

Elhaida: Shqipërinë do ta dërgoj në skena më të mëdha (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Këngtarja Elhaida Dani ka thyer heshtjen pas orësh të tëra pas finales së madhe të Eurosong-ut në Vjenë. Nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare të saj, Elhaida falënderon shqiptarët kudo që ndodhen More...

Nga lajme nga bota Ne 11:56 21-05-2015
0 Komente

Elhada Dani në finalen e “Eurosong”-ut (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Këngëtarja Elhaida Dani përfaqësoi, dje, suksesshëm Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës në skenën e Eurovizionit në Austri. Gjatë natës së parë në gjysmëfinale të festivalit, këngëtarja More...

Nga lajme nga bota Ne 10:36 07-05-2015
0 Komente

Elhaida “verbon” britanikët me zërin e saj: Mirror, thirrje Europës të votojë Shqipërinë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Gazeta britanike Mirror i ka kushtuar një artikull pjesëmarrjes së Shqipërisë në Eurovizion. Në shkrim gazeta vlerëson se Shqipëria që nga viti 2004, ku mori pjesë për herë të parë në festival More...

Nga lajmi sot Ne 10:01 06-05-2015
0 Komente

Gabriel Garko, transformimi i një “seks simboli” (Burimi: Top Channel , www.top-channel.tv)

Gabriel Garko Çfarë i ka ndodhur fytyrës së Gabriel Garko? Kjo është pyetja, që bëhet në media dhe rrjete sociale, pas një interviste që aktori Italian ka dhënë në emisionin “L’Arena” në Rai More...

Nga lajmi sot Ne 9:42 06-05-2015
0 Komente

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Emma Stone: Nuk e imagjinoj jetën pa aktrimin Emma Stone, e cila u nominua për një çmim Oscar këtë vit për interpretimin e saj në filmin ‘Birdman’, akoma vlerëson çdo rol që i ofrohet sepse kujton More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:51 29-04-2015
0 Komente

Intervistë Bleona: Mua më kanë sharë që kur isha e virgjër (Burimi: Lapsi.al, www.lapsi.al)

Intervistë Bleona: Ka marrë leksione marketingu dhe mode për të krijuar një brand të vërtetë me emrin e saj. Ka regjistruar plot 80 këngë në anglisht dhe do të nxjerrë shumë shpejt gjashtë prej More...

Nga lajmi sot Ne 10:17 29-04-2015
0 Komente

Madonna, me sytë te modeli 23-vjeçar (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Madonna, me sytë te modeli 23-vjeçar Madonna di se çfarë do dhe lufton për atë që do. Këngëtarja 56-vjeçare raportohet se “ka vënë në shënjestër” një model, i cili është 33 vite më i ri se More...

Nga lajmet e fundit Ne 15:52 28-04-2015
0 Komente

Sam Smith ndërpret turneun në Australi (Burimi: Top Channel, www.top-channel)

Këngëtari Sam Smith ka anuluar datat e mbetura të turneut të tij australian, duke thënë se vendimi është marrë për shkak të një “urdhëri” nga ana e doktorëve.  Artisti britanik kishte për të More...

Nga lajmet e fundit Ne 15:28 27-04-2015
0 Komente

Çifti Clooney, ndër më të pasurit në Britani (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

George Clooney i është bashkuar listës të personave më të pasur në Britani, falë martesës së tij me avokaten e të drejtave të njeriut, Amal.  Çifti Clooney, ndër më të pasurit në Britani- Pasuria More...

All Rights Reserved