Durrës, 4-vjeçari aksidetohet nga një motorr, ndodhet në spital në gjendje kome (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

DURRËS- Një 4-vjeçar nga Durrësi është aksidentuar rëndë nga një person i cili udhëtonte me motorr. Ngjarja e rëndë u shënua mesditën e sotme te Ura e Dajlanit në Durrës , ndërkohë mësohet se vogëlushi u gjet i plagosur në rrugë nga një kalimtar. 4-vjeçari është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Durrësit, ndërkohë More...

Nga lajmi sot | Publikuar 16:02 16-08-2013
Nga gazeta e pavarur Ne 15:47 11-05-2013
0 Komente

Miss Durrësi: Ju tregoj lidhjen time me Noizy-n. (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

DURRES – Miss Durrësi: Daniela Pajaziti, 17-vjeçarja durrsake e shpallur “Miss Durrësi”, në harkun e një viti ka pasur fatin të jetë një prej vajzave më të përfolura në botën e miss-eve More...

Nga Lajmi Fundit Ne 20:58 09-05-2013
0 Komente

Durrës, Rama: Kërkojmë votën për të rilindur Shqipërinë. Europa na pret me derën hapur (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Partia Socialiste ka prezantuar sot kandidatët për deputetë në qarkun e Durrësit, të cilët, siç tha në nisje kreu i PS-së Rama, përfaqësojnë ëndrrën dhe shpresën për të shkuar përpara. More...

Nga gazeta e pavarur Ne 14:04 09-02-2013
0 Komente

Gjendet trupi i pajetë i një personi në zonën e Currilave, Durrës (Burimi: Gazeta Shekulli, shekulli.com.al)

Paraditen e sotme në zonën e plazhit në Durrës është gjetur trupi i pajetë i një personi. Mësohet se viktima është i seksit mashkull, rreth të 50-tave dhe është gjetur në breg të detit në zonën More...

Nga gazeta e pavarur Ne 9:36 05-02-2013
0 Komente

Qëllohet në pritë 29-vjeçari, plagoset rëndë (Burimi: Gazeta Shekulli, shekulli.com.al)

Një 29-vjeçar në qytetin e Durrësit është plagosur sot me armë në sheshin ‘Taulantia’. Ngjarja është shënuar në sheshin “Taulantia” rreth orës 18:45. Denis Shtrezi, 29 vjeç ka mbetur i plagosur More...

Nga gazeta e pavarur Ne 10:24 05-01-2013
0 Komente

Durrës, vidhte të atin, pranga 18-vjeçares (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Një 18-vjeçare ka përfunduar në pranga në qytetin e Durrësit si autore e vjedhjes së një sasie të madhe parash nga kasaforta e të atit.  Në pranga përfundoi 18-vjeçarja Fatma Buziu e cila dyshohet More...

Nga gazeta e pavarur Ne 11:43 01-01-2013
0 Komente

Viktima e parë e ndërrimit të viteve në Durrës (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Viti i ri ka nisur me një viktimë në Rrushkull të Durrësit, ku një 23 vjeçar ka humbur jetën nga një plumb rikoshet në kokë. Sipas burimeve të sigurta nga policia, Alfred Kenaj nga Durrësi kishte shkuar More...

Nga lajme nga bota Ne 11:44 11-10-2012
0 Komente

Durrës, masakrohet 18 vjeçarja (Burimi: Albeu, www.albeu.com)

Një 18-vjeçare është gjetur e masakruar me mjete prerëse në fshatin Fllakë të rrethit të Durrësit. Sipas policisë Aishe Vata është gjetur në një arë pranë shtëpisë së saj. Trupi i saj More...

Nga lajme nga bota Ne 11:32 25-09-2012
0 Komente

Veshje të falsifikuara sekuestrohen nga dogana: Dëmtojnë shëndetin (Burimi: Ora News, www.oranews.tv)

Konfiskohen dhe shkatërrohen veshje të fallsifikuara. Drejtoria e Doganës në bashkëpunim me drejtorinë e markave dhe patentave ka bërë të mundur ndalimin e mallrave të fallsifikuara me emrat më të njohur More...

Nga lajme nga bota Ne 10:27 25-09-2012
0 Komente

Legalizimi i banesave, emrat e përfituesve (Burimi: Gazeta Republika, www.gazetarepublika.al)

Lista e plotë e personave që pajisen me leje legalizimi në qarqet: Tiranë, Durrës, Elbasan, Vlorë, Fier, Berat, Gjirokastër, Korçë, Shkodër, Dibër dhe Lezhë. Kollozi: Emigrantët e kthyer në atdhe të More...

All Rights Reserved 2016.