Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë Krujë(Burimi: Noa, www.noa.al)

Grabitet një pikë këmbimi valutor në Fushë Krujë, ku është marrë kasaforta me miliona lekë brenda. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës mes të mërkurës dhe të enjtes, por është konstatuar rreth orës 07:15 të mëngjesit të sotëm, ku në qendër, Fushë-Krujë është zbuluar vjedhja e një pike këmbimi valutor në pronësi të shtetasit More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 12:03 27-10-2016
Nga Lajmi Fundit Ne 11:50 27-10-2016
0 Komente

Përururohet Liceu Artistik (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj përuruan mëngjesin e së enjtes ambientet e reja te Liceu Artistik. Kreu i qeverisë tha se “ Liceu prej shumë vitesh përjetoi një proces More...

Nga Lajmi Fundit Ne 15:28 26-10-2016
0 Komente

“Ekonomiku” hap dyert për më të mirët nga universitetet private (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Maturantët, të cilët kanë rezultuar fitues në Fakultetin Ekonomik, por që kanë nxituar të regjistrohen në universitetet private për të pasur një shkollë të lartë të sigurtë, do të mund të transferohen More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:43 25-10-2016
0 Komente

Shërbimi i ugjencave në Jug, me sistem të ri ne gatishmëri (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Qarku i Gjirokastrës do të ketë në gatishmëri 7 autoambulanca, vendndodhja e të cilave do të jetë sipas një skeme të re, teksa përveçse në Memaliaj, Poliçan e Dropull, autoambulanca do të ketë edhe More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:21 25-10-2016
0 Komente

Lushnje, tre të plagosur në dy aksidente rrugorë(Burimi: www.top-channel.tv)

Dy aksidente automobilistike ndodhën mbrëmjen e djeshme në Lushnje. Aksidentet kanë ndodhur gati në të njëjtën kohë. Njëri në aksin rrugor Pushim Shoferit-Krutje ku një makinë tip “Ford” ka përplasur More...

Nga Lajmi Fundit Ne 21:28 22-10-2016
0 Komente

Tiranë, konflikt në familje; vritet një grua, plagoset një tjetër(Burimi: Noa.al, www.noa.al)

Një konflikt i rëndë në familje është verifikuar mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin Çoçaj të Ndroqit, ku për pasojë një grua ka mbetur e vrarë dhe një tjetër e plagosur. Një ngjarje e rëndë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 15:10 20-10-2016
0 Komente

Hapen universitetet, 4000 kuota te paplotësuara(www.top-channel.tv)

Plot 20 mijë studentë të rinj janë ulur për herë të parë në auditorët e univeristetet publike, të përzgjedhur me skemën e re të pranimit, ndërsa kanë mbetur edhe 4.000 kuota të paplotësuara, duke More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:42 20-10-2016
0 Komente

Aksidenti në Korçë-Bilisht, arrestohen drejtuesit e mjeteve(www.top-channel.tv)

Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesit e mjeteve që u përplasën ditën e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht. Nga aksidenti pati dy viktima, te dy punonjes policie. Viktimat nga aksidenti janë Fatmir More...

Nga Lajmi Fundit Ne 15:53 19-10-2016
0 Komente

Shërbimi i hemodializës. Hapet pavioni në Lezhë

42 të sëmurë me insufiçencë renale dhe që e kanë të nevojshme për të bërë hemodializën, tani do ta marrin këtë shërbim në qytetin e tyre. Në spitalin rajonal të Lezhës është hapur qendra e More...

Nga Lajmi Fundit Ne 15:40 19-10-2016
0 Komente

Veliaj në fshatin Sos:Rregullimi i rrugëve shton vlerën pronës

Kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka inspektuar nisjen e punimeve për ndërtimin e rrugës “Hermann Gmeiner”, në fshatin Sos. Sipas tij, në këtë zonë shtëpitë janë në proces legalizimi, dhe More...

All Rights Reserved 2016.