Cristiano: Kam nevojë për urrejtjen e njerëzve (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Cristiano Ronaldo dha një intervistë për revistën “Coach Magazine”, ku foli për nevojën që ka për “haters”-at dhe për respektin ndaj Leo Messit. Sulmuesi i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo theksoi se i përdor njerëzit negativë për të motivuar veten: “Në të vërtetë unë kam nevojë që njerëzit të më urrejnë. Ata More...

Nga Lajmi Fundit | Publikuar 16:12 27-10-2016
Nga Lajmi Fundit Ne 16:00 27-10-2016
0 Komente

“ Elbasan Arena ” gati për Izraelin, në pritje të “Loro Boriçit” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Optimizmi i rikuperimit të fushës së stadiumit “Loro Boriçi” brenda afatit për ndeshjen e radhës ndërkombëtare është shuar shumë shpejt.Pavarësisht se kompania greke, e cila e ka montuar dhe ka sjellë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:49 26-10-2016
0 Komente

“Gazzetta dello Sport”: Etrit Berisha, ‘vrasësi’ i heshtur! (Burimi: Bota Sot, www.botasot.com)

Mes fytyrave të kopertinave të Atalantës “fluturake” është edhe një e papritur, ajo e Etrit Berisha, asaj blerjeje të minutave të fundit, e cila jo nga të gjithë u kuptua. Fitorja kundër Interit ishte More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:35 26-10-2016
0 Komente

Partizani -Skënderbeu ,Përplasja për titullin do të luhet në Elbasan (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Sfida kryesore e javës së 9 në Kategorinë Superiore, përplasja e drejtpërdrejtë për titullin mes Partizani dhe Skënderbeu , do të zhvillohet në “Elbasan Arena”. Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi More...

Nga Lajmi Fundit Ne 10:28 24-10-2016
0 Komente

Milani mund Juventusin (Burimi: www.top-channel.tv)

Milani spektakolar është parë mbrëmjen e së shtunës në San Siro përballë një Juventusi që më tepër mundohej të mbrohej se sa të realizonte aksione që mund ta nxirrnin me pikë nga një ndeshje tepër More...

Nga Lajmi Fundit Ne 10:08 24-10-2016
0 Komente

Topi i Artë, 10 kandidatët e parë(Burimi: www.top-channel.tv)

                Kandidatët për fitimin e Topi të Artë kanë nisur të njihen mëngjesin e së hënës. Mes emrave të parë është edhe ai i favoritit kryesor, portugezit More...

Nga Lajmi Fundit Ne 16:56 20-10-2016
0 Komente

Renditja e FIFA -s, kombëtarja zbret në vendin e 47(Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Kombëtarja shqiptare humbi 7 pozicione në renditjen e FIFA -s të muajit tetor. Skuadra kuqezi e sheh tashmë veten në vendin e 47 në këtë klasifikim, në kuotën e 619 pikëve. Humbja me Spanjën për eliminatoret More...

Nga Lajmi Fundit Ne 9:04 20-10-2016
0 Komente

Messi “dëbon” kokëulur Guardiolan nga Camp Nou(www.top-channel.tv)

Pep Guardiola doli kokëulur nga stadiumi ku ka dalë me dhjetra herë ballëlartë. Në Camp Nou u vu  përballë trashëgimia që la pas spanjolli me skuadrën që duket se do të jetë ekipi për t’u mundur More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:25 18-10-2016
0 Komente

De Biasi mendon për ndeshjen e radhës të Shqipërisë

Dy fitore, një ndaj Maqedonisë dhe tjetër me Lihtenshtejnin dhe më pas humbja e pritshme me Spanjën. Me 6 pikë nga 9 të mundshme, Shqipëria është  në garë për një vend në finalet e Botërorit “Rusi More...

Nga Lajmi Fundit Ne 13:55 18-10-2016
0 Komente

Interi humbje dramatike ndaj Kaljarit në Seria A

Interi ka dalë kokulur nga San Siro pas humbjes ndaj Kaljarit në një ndeshje të supozuar të lehtë për ta. Edhe pse zikaltërit e Interi e  kanë pasur ndeshjen nën kontroll, gabime të pafalshme të Mauro More...

All Rights Reserved 2016.