Publikohet lista e plote e deputeteve te Kuvendit te Shqiperise (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Publikohet lista e plote e deputeteve te Kuvendit te Shqiperise Kreu i prezencës së SHBA-së i akredituar në vendin tonë, Aleksandër Arvizu pritet të zhvillojë takime të ndarë me dy liderët e koalicionit fitues të zgjedhjeve të 23 qershorit. Kreu i PS-së, Edi Rama do jetë i pari që do presë ambasadorin në selinë e PS-së, rreth orës More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 10:58 27-06-2013
Nga lajmi me i fundit Ne 19:44 25-06-2013
0 Komente

Mbyllet numërimi në Korçë, Dibër e Kukës. ASHE 84 mandate, APMI 56 (Burimi: Panorama.com, www.panorama.com.al)

Mbyllet numërimi në Korçë, Dibër e Kukës. ASHE 84 mandate, APMI 56 UPDATE- Koalicioni i majte vazhdon avantazhin ne 10 qarqe ne vend. Fundi i numerimit te Diber ka nxjerre ne krye te majten, por me nje barazim More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:31 25-06-2013
0 Komente

Përfundon numërimi në Korçë dhe Dibër. Kukësi rikthehet barazim, opozita afër mandatit të 9 në Elbasan (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Përfundon numërimi në Korçë dhe Dibër. Kukësi rikthehet barazim, opozita afër mandatit të 9 në Elbasan Kur ka mbetur vetëm një kuti për t’u numëruar, rezultati në Qarkun e Kukësit është rikthyer More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:54 25-06-2013
0 Komente

‘Verdikt 2013’ Koalicioni PS-LSI kryeson me 84 mandate, PD me 51 deputetë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

‘Verdikt 2013’ Koalicioni PS-LSI kryeson me 84 mandate, PD me 51 deputetë Kush do të fitojë zgjedhjet e 23 Qershorit? Shqipëria ende nuk ka një rezultat përfundimtar të zgjedhjeve të 23 qershorit, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 19:15 24-06-2013
0 Komente

Numërimi, rezultatet sipas qarqeve deri në 18.30. Koalicioni i majtë vijon kryesimin në 11 qarqe (Burimi: Panorama.com, www.panorama.com.al)

Numërimi, rezultatet sipas qarqeve deri në 18.30. Koalicioni i majtë vijon kryesimin në 11 qarqe UPDATE-Koalicioni i majte vazhdon avantazhin ne 11 qarqe ne vend, duke perjashtuar Kukesin. Sipas te dhenave me More...

Nga lajmi me i fundit Ne 15:01 24-06-2013
0 Komente

Verdikti 2013, numërohen 1820/5508 kuti. ASHE 82 mandate, APMI 55, FRD 2, Prifti 1 (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Verdikti 2013, numërohen 1820/5508 kuti. ASHE 82 mandate, APMI 55, FRD 2, Prifti 1 TIRANE– Kush do të fitojë zgjedhjet e 23 Qershorit? Zgjedhjet e përgjithshme të 23 qershorit 2013 janë të tetat që More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:06 24-06-2013
0 Komente

Rama, Berishës: Ka gjithnjë një kohë për të humbur,bëje me nder.Fitorja,më e thellë sa dukej (Burimi: Panorama.com, www.panorama.com.al)

Rama, Berishës: Ka gjithnjë një kohë për të humbur,bëje me nder.Fitorja,më e thellë sa dukej TIRANE- Kreu i socialisteve, Edi Rama, ka deklaruar sot nga selia e PS-se se Rilindja jo vetem fitoi mbi rrenimin, More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:21 24-06-2013
0 Komente

Publikohen të dhëna paraprake mbi pjesëmarrjen (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

 Publikohen të dhëna paraprake mbi pjesëmarrjen Komisioni Qendror i Zgjedhjeve publikoi të dhëna paraprake mbi përqindjen e pjesëmarrjes në zgjedhje nga votuesit për të 12 qarqet e vendit. Të dhënat More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:21 24-06-2013
0 Komente

Procesi i numërimit në 12 qarqe në disa KZAZ puna rinis në 11:00 – (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

 Procesi i numërimit në 12 qarqe në disa KZAZ puna rinis në 11:00 TIRANE- Prej mbrëmjes së djeshme vazhdon numërimi në të gjitha qarqet.  Në disa KZAZ komisionerët e numërimit kanë ndërprerë punën More...

Nga lajmet e fundit Ne 10:03 23-06-2013
0 Komente

Korçë, dhunohet kreu i forumit rinor të PD në Libonik (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Korçë, dhunohet kreu i forumit rinor të PD në Libonik KORCË- Një tjetër incident ka ndodhur sot në ditën e zgjedhjeve në qytetin e Korçës. Raportohet se persona të paidentifikuar kanë dhunuar fizikisht More...

All Rights Reserved 2016.