Postuar me: 9:12 24-10-2016

Emily Ratajkowski kopjon Irina-n? (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Emily Ratajkowski  ka arritur të tërheqë një numër të madh ndjekësish në mediat sociale dhe kjo falë pamjes së saj mahnitëse.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Këtë gjë Emili Ratajkowski e ka vërtetuar edhe një herë në foto e publikuara së fundmi, ku duket tejet seksi. 25-vjeçarja këtë herë mund të jetë frymëzuar nga një tjetër yll i modelingut Irina Shayk, e cila të shtunën postoi një foto ku tregonte të pasmet.

Emili Ratajkowski mbante veshur bikini të zeza në momentin që ka fotografuar veten. Aktualisht, Emili ndodhet me pushime në Malibu së bashku me të dashurin e saj Jeff Magid.

Burimi: Top Channel

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.