Rihanna, siç e ka bërë nëna (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Rihanna, siç e ka bërë nëna- Kur vjen puna tek zhveshja, apo për të treguar dicka më shumë për t’u dukur bukur, apo për të qenë në qendër të vëmendjes, Rihanna ka treguar se nuk është nga ato që ‘sikletosen’…por këtë herë këngëtarja nga Barbadosi e teproi. Bukuroshja 26-vjeçare u fotografua gjatë shkrepjeve për një More...

Nga lajmi sot | Publikuar 10:54 12-04-2014
Nga lajmi sot Ne 16:38 25-02-2014
0 Komente

Amanda Seyfried replaces Mila Kunis in “Ted 2” (Source: Top Channel, www.top-channel.tv)

Amanda Seyfried will replace Mila Kunisin the continuation of the movie “Ted”, where the main protagonist actor Mark Wahlberg is back together with the stuffed arushin speaking. According to ‘Deadline’, More...

Nga lajmi sot Ne 21:14 31-01-2014
0 Komente

Adnan Januzaj chooses England (Source: Top Channel, www.top-channel.tv)

Adnan Januzaj , talent Albanian origin Manchester United seems to have chosen to play for the English national team , thus rejecting the offer that was presented by the AFF . 18 – year-old , regarded as one More...

Nga lajmi sot Ne 9:26 12-12-2013
0 Komente

The positive effects of coffee (Source: Top Channel, www.top-chhannel.tv)

The positive effects of coffee . Coffee is the drink of warm most popular in the world . About 90 percent of the world’s population consume coffee . Numerous studies show the effects that it has on our body More...

Nga lajmi sot Ne 20:35 10-12-2013
0 Komente

Isolation feud (Source: Top Channel, www.top-channel.tv)

Isolation feud International Day of the Proclamation of the Universal Declaration of Human Rights , one of the problems discussed at the conference organized by the institution of Ombudsman in Tirana was blood feud More...

Nga lajmi sot Ne 21:10 23-10-2013
0 Komente

Miranda Kerr’s amazing (Source: Top Channel, www.top-channel.tv)

She has made friends with the camera for years, but this time he returned with some provocative photos for “Kora Organics”, a new line of organic products for skin care. It is about Miranda Kerr, 30-year-old More...

Nga lajme nga bota Ne 10:13 25-08-2012
0 Komente

10 arratisjet me te bujshme nga burgjet (Burimi: Tirana Observer, www.tiranaobserver.al)

Për sa kohë ka burgje ka dhe arratisje. Pavarësisht masave të shumta të sigurisë, të burgosurit e gjejnë një mënyrë për t’u arratisur. Pjesën më të madhe të rasteve, arratisjet nuk rezultojnë More...

Nga lajme nga bota Ne 15:23 21-07-2012
0 Komente

10 këshilla për të shmangur stresin në punë (Burimi: Gazeta Tirana Observer, www.tiranaobserver.al )

Fillimi i javës mund t’iu gjejë të lodhur e të stresuar. Ideja që do të riktheheni mes rrëmujës së zyrës, zhurmave dhe urdhrave, ju bën që të mbuloheni dhe të mos dëshironi asgjë më shumë se More...

Nga lajme nga bota Ne 15:12 10-07-2012
1 Koment

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin (burimet: gazeta shekulli, www.shekulli.com.al, gazeta panorama, www.panorama.com.al, gazeta tema, www.gazetatema.net )

PS: Berisha të jap interpelancë për kromin Partia Socialiste në një deklaratë për shtyp e ka thërritur kryeministrin Sali Berisha në interpelancë për korrupsioni me kromin. Deputetët socialistë bëjnë More...

All Rights Reserved 2016.