Bllokimi i buxhetit, Basha: Politika e verbër s’po kursen të gjallë as të vdekur (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Bllokimi i buxhetit, Basha: Politika e verbër s’po kursen të gjallë as të vdekur - Kryebashkiaku Lulzim Basha ka parë sot nga afër mbjelljen e 80 pemëve të reja në qytetin e Tiranës, pjesë e fondit prej 350 pemëve që do të mbillen vetëm gjatë këtij muaji. Pavarësisht pamundësimit që qeveria i ka bërë Bashkisë në realizimin More...

Nga lajmi sot | Publikuar 12:58 18-04-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 12:15 17-04-2014
0 Komente

Plas në PD/ Deputetët e rinj sulmojnë Topallin: Ke humbur ekuilibrin dhe mbështetjen në bazë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Plas në PD/ Deputetët e rinj sulmojnë Topallin: Ke humbur ekuilibrin dhe mbështetjen në bazë - Pas raportimeve në media se në mbledhjen e kryesisë së grupit parlamentar të Partisë Demokratike ka pasur More...

Nga lajmi sot Ne 12:10 17-04-2014
0 Komente

Ina Rama: Duhet ndërhyrje serioze në sistemin e drejtësisë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ish- kryeprokurorja Ina Rama shprehet se ndërhyrja në sistemin e drejtësisë është e domosdoshme, pasi sistemi i drejtësisë po kalon një periudhë të mbushur me probleme dhe krizë besimi. “Mendoj që More...

Nga lajmi sot Ne 11:50 17-04-2014
0 Komente

Fushata kundër korrupsionit, Arvizu: Që të futeni në BE, mendoni në mënyrë moderne (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Fushata kundër korrupsionit, Arvizu: Që të futeni në BE, mendoni në mënyrë moderne - ”Një sëmundje që prek gjithë shoqërinë dhe një sfidë të vështirë për t’u kaluar”, e ka cilësuar More...

Nga lajmi sot Ne 11:33 17-04-2014
0 Komente

Subashi: ‘Territori’, PD të reflektojë në orët e fundit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Subashi: ‘Territori’, PD të reflektojë në orët e fundit - Deputeti socialist, Armando Subashi, një prej anëtarëve të komisionit të posaçëm parlamentar për reformën administrativo-territoriale, More...

Nga lajmi sot Ne 11:19 17-04-2014
0 Komente

Durrës, shpërthen automjeti i pronarit të një hoteli. Policia: Dyshohet për kërcënim (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Durrës, shpërthen automjeti i pronarit të një hoteli. Policia: Dyshohet për kërcënim-Makina e pronarit të një lokali në zonën e shëtitores “Taulantia”, në qytetin e Durrësit ka shpërthyer me eksploziv More...

Nga lajmi sot Ne 8:58 17-04-2014
0 Komente

KLD shkarkon një gjyqtar, penalizon katër të tjerë për shkelje detyre ( Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

KLD shkarkon një gjyqtar, penalizon katër të tjerë për shkelje detyre - Këshilli i Lartë i Drejtësisë vendosi sot të shkarkojë nga puna gjykatësin Albano Çepele të gjykatës së Shkodrës si dhe dha More...

Nga lajmi sot Ne 19:47 16-04-2014
0 Komente

Rama shpreh mirënjohje ndaj Berishës për Pavarësinë e Kosovës (Burimi : Shekulli, www.shekulli.com.al)

Rama shpreh mirënjohje  - Ditën e sotme në Kukës u kujtua 15-vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës drejt Shqipërisë. Të pranishëm në këtë aktivitet ishin krerët e shtetit të dy qeverive More...

Nga lajmi sot Ne 12:14 15-04-2014
0 Komente

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB. Tahiri: Sulmeve u përgjigjemi me punë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Rama: Këputëm këmbën e krimit brenda MB - I pranishëm në ceremoninë e dhurimit të 30 motorëve dhe 20 kamerave për Policinë e Shtetit, kryeministri Edi Rama u shpreh se nga sot nis faza e re e transformimit More...

Nga lajmi sot Ne 9:42 15-04-2014
0 Komente

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Miku i qelisë: Kareli do të lirohej në një ditë me mua, por e mbajtën për një telefon - Kanë jetuar bashkë për dy vite, kanë ndarë bukën, kafenë, brengën dhe hallin e madh të të qenurit pas hekurave. More...

All Rights Reserved