Etiketa nga Arkiva ‘lajmet e fundit minute pas minute’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 12:35 17-04-2014
0 Komente

Gruaja boshnjake tregon recetën që i ndihmojë të shërohet nga kanceri (Burimi: Reporteri, www.reporteri.net)

Gruaja boshnjake tregon recetën që i ndihmojë të shërohet nga kanceri - Një grua e cila pretendon se kishte vuajtur nga kanceri, e ka publikuar në një portal, recetën e një ilaçi popullor, për të cilin More...

Nga lajmi sot Ne 12:10 17-04-2014
0 Komente

Ina Rama: Duhet ndërhyrje serioze në sistemin e drejtësisë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ish- kryeprokurorja Ina Rama shprehet se ndërhyrja në sistemin e drejtësisë është e domosdoshme, pasi sistemi i drejtësisë po kalon një periudhë të mbushur me probleme dhe krizë besimi. “Mendoj që More...

Nga lajmi sot Ne 11:33 17-04-2014
0 Komente

Subashi: ‘Territori’, PD të reflektojë në orët e fundit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Subashi: ‘Territori’, PD të reflektojë në orët e fundit - Deputeti socialist, Armando Subashi, një prej anëtarëve të komisionit të posaçëm parlamentar për reformën administrativo-territoriale, More...

Nga lajmi sot Ne 9:03 17-04-2014
0 Komente

PD vijon denoncimin e emërimeve të reja: Ja si funksionin ‘Rilindja’ në Korçë (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

PD vijon denoncimin e emërimeve të reja: Ja si funksionin ‘Rilindja’ në Korçë - Partia Demokratike ka vijuar edhe sot të denoncojë emërimet e personave sipas saj me precedentë penalë në postet kyç More...

Nga lajmi sot Ne 8:58 17-04-2014
0 Komente

KLD shkarkon një gjyqtar, penalizon katër të tjerë për shkelje detyre ( Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

KLD shkarkon një gjyqtar, penalizon katër të tjerë për shkelje detyre - Këshilli i Lartë i Drejtësisë vendosi sot të shkarkojë nga puna gjykatësin Albano Çepele të gjykatës së Shkodrës si dhe dha More...

Nga lajmi sot Ne 8:39 17-04-2014
0 Komente

Ilaçet/ Biznesi kundër urdhrit, reagon Ministria e Shëndetësisë (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ilaçet/ Biznesi kundër urdhrit, reagon Ministria e Shëndetësisë - Përfaqësues të biznesit farmaceutik kundërshtojnë urdhëresën e Ministrisë së Shëndetësisë për të ndryshuar kriteret e kualifikimit More...

Nga lajmi sot Ne 19:31 16-04-2014
0 Komente

Real-Barça, përballja e frikës (Burimi : Top-Channel, www-top-channel.tv)

Real-Barça do të përballen sot në mbrëmje në një finale të shenjuar nga frika.  Frika e Barcelonës: të mbyllë sezonin pa asnjë trofe dhe të humbasë një tjetër finale ndaj rivalëve të përjetshëm. Frika More...

Nga lajmi sot Ne 19:06 16-04-2014
0 Komente

“ Hitleri u arratis në Argjentinë, vdiq në Brazil ” (Burimi : Top-Channel, www-top-channel.tv)

Hitleri u arratis - Zyrtarisht Hitleri dhe bashkëshortja e tij Eva Braun u vetvranë më 30 prill të 1945, teksa trupat e Ushtrisë së Kuqe kishin marrë pjesën më të madhe të Berlinit.  Po në More...

Nga lajmi sot Ne 16:19 16-04-2014
0 Komente

Ndryshon ligji i sigurimit të depozitave, Cani: Në skemë edhe shoqëritë e kursim kreditit (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ndryshon ligji i sigurimit të depozitave, Cani: Në skemë edhe shoqëritë e kursim kreditit-Shoqëritë e kursim kreditit përfshihen në skemen e sigurimit të depozitave. Ministri i Financave, Shkelqim Cani More...

Nga lajmi sot Ne 20:58 15-04-2014
0 Komente

Meta, takim me strukturat e LSI-së dhe drejtues të pushtetit vendor në Pogradec (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, takim me strukturat e LSI-së dhe drejtues të pushtetit vendor në Pogradec. Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta ka zhvilluar More...

All Rights Reserved