Lajme te Fundit  

Në gjyq shqiptarja, punoi si dentiste në SHBA pa patur diplomë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:12 17-04-2015

Disa pacientë në Bronks të Nju Jorkut shkonin me besim të plotë te dentistja për të mbushur ndonjë dhëmballë, për të hequr një dhemb, apo edhe për të bërë ndonjë More...

Qarku i Durrësit, 6500 dosje të reja në proces legalizimi (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 10:46 17-04-2015

Pagesa e faturës së parcelës ndërtimore ndryshon në varësi të kohës së paraqitjes pranë zyrës së ALUIZNI-t dhe kategorisë së individëve a familjeve, ndërkohë More...

Zbardhen tabulatet, zbulimi i grupit të Gjutës për C4 tek Tahiri (Burimi: Gazeta SHqiptarja, www.shqiptarja.com)

Publikuar 9:23 17-04-2015

  Zbardhen tabulatet telefonike, që zbuluan 7 personat të cilët mendohet se kanë vendosur tritolin në farmacinë e babait të Saimir Tahirit, Bashkim Tahirit.Televizioni More...

Kryetari i Kuvendit priti sot Ministrin e Ekonomisë të Maqedonisë z. Bekim Neziri (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Publikuar 12:38 17-04-2015

Kryetari i Kuvendit priti sot Ministrin e Ekonomisë të Maqedonisë z. Bekim Neziri Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta priti sot Ministrin e Ekonomisë të Republikës së Maqedonisë More...

Nishani nuk ndalet, hap garën për dy anëtarë të Gjykatës së Lartë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 10:04 17-04-2015

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, ka vendosur të vazhdojë përpjekjet e tij për të emëruar dy anëtarë të rinj të Gjykatës së Lartë, megjithë kundërshtimin More...

Grantet, 6.5 milionë euro për bujqësinë (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 14:14 17-04-2015

Grantet, 6.5 milionë euro për bujqësinë - Grantin e ri të qeverisë gjermane dhe asaj daneze për bujqësinë e prezantoi More...

Standard & Poor’s: Ekonomia e Shqipërisë do rritet me 3,9% (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:38 16-04-2015

Standard dhe Poor (agjencia prestigjioze e vlerësimit me bazë në SHBA) konfirmoi ditën e mërkurë klasifikimin More...

Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune         Horoskopi Sot        

Festivali i Kanës ndalon “selfie”-t (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 13:17 17-04-2015
Festivali i Kanës ndalon “selfie”-t- Mania e të bërit “selfie” sa vjen e rritet dhe akoma nuk...

Kur media të dënon “me vdekje” (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 12:52 17-04-2015
Skandalet e VIP-ave dhe ngjarjet e jetës së tyre private nuk shkojnë kurrë pa u vënë...

Videoskandali i Rihanna-s duke pirë kokainë (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:12 16-04-2015
Një video e re e Rihanna-s te festivali muzikor Coachella, tregon këngëtaren duke përgatitur një substancë...
Pagesa e Thesarit

Gjykata shpall antikushtetuese Byronë Kombëtare të Hetimit (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 13:54 17-04-2015

Gjykata shpall antikushtetuese Byronë Kombëtare të Hetimit More...

PD, Voltana Ademi për Shkodrën..

Publikuar 10:12 17-04-2015

Peqin, pranga për vjedhje punon..

Publikuar 9:43 16-04-2015

Lirohet Roland Mete, polici që ..

Publikuar 15:26 08-04-2015

Polici Roland Mete – Vrau ..

Publikuar 12:15 08-04-2015

Fiks Fare: Vezët që vijnë nga..

Publikuar 9:23 08-04-2015

Përplasje me armë në Vlorë, ..

Publikuar 14:56 07-04-2015

“Dita e Gjykimit”, nis seanca maratonë në CAS (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Publikuar 12:40 17-04-2015

Dita e madhe e gjykimit për ndeshjen e 14 tetorit, mes Serbisë dhe Shqipërisë nisi që në orët e para More...

Në KAS për 3 pikët, Serbia dhe Shqipëria rinisin betejën ligjore (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 15:12 16-04-2015
Sot fillon akti i fundit i gjykimit të asaj çka ndodhi në Beograd më 14 tetor mes Serbisë dhe Shqipërisë gjatë..

“Loro Boriçi”, shfaqet plani B (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 12:32 16-04-2015
Alternativa e projektit të miratuar ishte ndërtimi sipas modelit fillestar Projekti – Alternativa që iu paraqit Kryeministrit Rama ishte respektimi i planit..

Mashtrimi që po zbraz Dumrenë; të rinjtë drejt Gjermanisë të nxitur nga trafikantët (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Publikuar 14:30 17-04-2015

Mashtrimi që po zbraz Dumrenë; të rinjtë drejt Gjermanisë të nxitur nga trafikantët - Gjendja ekonomike, More...

Rrëfimi i Lorenës: Që 13 vjeç kam shitur trupin (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 11:40 14-04-2015
Blerja e seksit në shoqërinë shqiptare mbetet ende një tabu. Paragjykimet për ato që e..

Historia e gruas që u martua me përdhunuesin (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Publikuar 8:39 09-04-2015
Një grua afgane që u përdhunua nga burri i kushërirës  së saj dhe që më..

Gjërat që duhet të shmangni për të qenë të lumtur (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 12:16 16-04-2015
Shpesh ekzistojnë disa zakone të përditshme, të vogla ose të mëdha apo sjellje të gabuara ndaj vetes dhe të tjerëve, që..

Kurimi në tryezë, ushqimet që parandalojnë sëmundjet (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Publikuar 12:03 16-04-2015
Këshilla – Janë shtatë ushqimet, të cilat parandalojnë sëmundje të ndryshme në trupin tuaj. Për t’u thënë jo ilaçeve, mund t’u referoheni..

Mish viçi me zarzavate (Burimi: Living, www.living.al)

Publikuar 10:01 07-04-2015
Përbërësit për 6 persona: 1 Kg mish vici Yndyrë Kripë dhe piper sipas dëshirës 1 kg zarzavate të ndryshme Përgatitja: Merret..
All Rights Reserved