Tag Archives: seksi perdhunim

Tradhtia: Shenjat që e paralajmërojnë dhe arsyet që e shkaktojnë (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

E vërteta e hidhur është se disa burra kthehen në shtëpi me ndonjë shenjë buzëkuqi dhe me aromën e parfumit të ndonjë gruaje tjetër. Ndodh që shenjat të mos jenë gjithnjë kaq të dukshme, por…

14 arsye që e motivojnë jetën seksuale (Burimi: Sekrete Bukurie, www.sekretebukurie.com)

Për të tërhequr partnerin, për t’u eksituar, por edhe për të hequr mërzinë, për t’i dhënë atij apo asaj sa më shumë kënaqësi duhet që të digjen disa kalori. Janë plot 237 arsye “të mira”…

Motrat Kardashian super sensuale duke nxire trupin (Burimi: Living Albania, www.living-al.com)

Kim dhe Kourtney Kardashian jane shfaqur ne pjeset e fundit te serialit mbi familjen e tyre duke marre seanca solari mbi nxirjen e trupit. Ajo qe ka rene ne sy mbi motrat bukuroshe ka qene…

Disa këshilla për ta rindezur zjarrin e pasionit (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Nëse kohet e fundit jeta juaj seksuale është ftohur, ja disa këshilla si ta rindizni zjarrin e pasionit. 1. Beni sa me shume dashuri sepse është edhe e shëndetshme per ju Mendoni me tepër për…

Eksperiencat seksuale që duhen provuar vetëm njëherë (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Ka disa praktika seksuale qe pasi provohen njëherë është mire te mos përsëriten. Ja cilat janë ato dhe pse nuk duhen riprovuar. Përdorimi i mjaltit Ne fillimet e lidhjes, përdorimi i mjaltit duket shume eksitues,…

Si ta demaskoni tradhtinë? Ja këshillat e një detektivi privat. (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Anthony Smith është një detektiv privat 36 vjeçar. Pjesa me e madhe e hetimeve te tij kane te bëjnë me tradhtitë ne çift. Duke u bazuar ne përvojën e tij, ai tregon disa nga sjelljet…

5 këshilla si të joshni një mashkull të turpshëm (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Jeni dashuruar me një person te turpshëm dhe nuk po ndodh ende asgjë? Ja 5 këshilla për ta bere për vete atë. Mos e gënjeni Mos i thoni atij se edhe ju jeni te turpshëm,…

A i shkon ballukja të gjithë femrave? (Burimi: Sekrete Bukurie, www.sekretebukurie.com)

Mendojmë se ballukja nuk i shkon të gjithave, duke qenë se ka shumë diferenca dhe mund të gjesh një për çdo tip fytyre. Ne mund të bëjmë të gjitha modelet e prerjeve, madje edhe flokët…

Disa frutat që rrisin dëshirën tuaj seksuale (Burimi: Sekrete Bukurie, www.sekretebukurie.com)

Ka shumë lloje të ndryshme të ushqimeve që ju mund të përpiqeni të ndihmoni rritjen tuaj seksuale dhe të luftoni impotencën. Ato përmbajnë nivele të larta të vitaminave dhe mineraleve, të cilat mund të ndihmojnë…

Forma e gjoksit të femrës zbulon se çfarë është në shtrat (Burimi: Sekrete Bukurie ,www.sekretebukurie.com)

I doni më shumë të ëmbla në formë limoni, të portokallit apo të të qershisë magjepsëse? Me ndihmën e parashikimit sternomantik të formave dhe shenjave të gjinjve, që më parë mund të dini se çfarë…