Etiketa nga Arkiva ‘shenjat e horoskopit’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 9:18 16-07-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 16 korrik 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 16 korrik 2014  Dashi Sot do jene beqaret ata me te privilegjuarit ne dashuri. Qe ne orët e para te mëngjesit do realizojnë takime te mrekullueshme. Ata qe e kane tashme një lidhje do kenë More...

Nga lajmi sot Ne 9:11 15-07-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 15 korrik 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 15 korrik 2014  Dashi Priten probleme te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do merreni aspak vesh me atë qe keni ne krah dhe mosmarrëveshjet nuk do kenë te ndalur. Beqaret do dashurohen More...

Nga lajmi sot Ne 9:13 08-07-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 8 korrik 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 8 korrik 2014  Dashi Do doni ta mbani gjithë kohës pas vetes sot atë qe keni ne krah dhe kjo nuk do i pëlqejë aspak atij. Secili ka nevoje për pak me tepër liri dhe pavarësi. Beqaret ka More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:23 03-03-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 3 mars 2014

Horoskopi ditor, 3 mars 2014  Dashi Do keni shume divergjenca me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar ndonjë histori More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:12 11-02-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 11 shkurt 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 11 shkurt 2014 Dashi Do jeni ne kërkim te emocioneve te forta sot ju qe jeni ne një lidhje. Duke qene se komunikimi dhe bashkëpunimi ne çift do jene te mira te gjitha dëshirat do iu realizohen. More...

Nga lajmet e fundit Ne 9:25 10-02-2014
0 Komente

Horoskopi Javor, 10 deri me 16 Shkurt

Horoskopi Javor, 10 deri me 16 Shkurt Dashi Gjate kësaj jave do bëni gjithçka qe marrëdhënia ne çift te përmirësohet dhe ju te afroheni me shume me atë qe keni ne krah. Partner do jete i te njëjtit mendim More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:13 07-02-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 7 shkurt 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 7 shkurt 2014  Dashi Do e zgjidhni problemin qe iu kishte dale ne çift kohet e fundit dhe do ndiheni disi me te qete gjate kësaj dite. Dialogu do rivendoset serish. Beqaret nga ana tjetër do More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:53 05-02-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 5 shkurt 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 5 shkurt 2014  Dashi Venusi do kujdeset mjaft sot për jetën tuaj ne çift dhe do iu nxite ju te tregoheni te kujdesshëm dhe te matur. Do i shprehni edhe me tepër dëshirat. Beqaret do njihen More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:16 30-01-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 30 janar 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 30 janar 2014 Dashi Dite aspak e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Tensioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe nuk do ndiheni aspak te qete. Beqaret do kenë disa ndryshime More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:13 27-01-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 27 janar 2014 (Burimi: Ikub.al, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 27 janar 2014 Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e late pas dore mund t’iu ike përgjithmonë. Beqaret More...

All Rights Reserved