Postuar me: 8:50 15-06-2012

Gjendet pa jetë punonjësi austriak i HEC-it

Shperndaje
Etiketat

SHKODER- Gjendet pa jete një punonjës austriak i hidrocentralit të Ashtës në Shkodër.

Trupi i tij eshte gjetur ne afersi te hidrocentralit, nderkohe qe nga keqyrja e pare policia ka bere me dije se nuk jane verejtur shenja dhune.

Dyshohet se vdekja mund te kete ardhur per shkaqe natyrore. Trupi eshte derguar ne morg ne pritje te ekspertizes dhe percaktimit te shkakut te vdekjes.

15.06.2012

 

Burimi: Gazeta Panorama

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.