Postuar me: 19:56 06-07-2015

Horoskopi 6 korrik 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

lajm-shqip horoskopiDashi

Do të keni kontradikta të shumta ju që jeni në një lidhje. Beqarët duhet të mos nxitohen për të krijuar një lidhje, sepse do të pendohen. Gjendja financiare jo aq e mirë sa e kishit menduar.

Demi

Do kënaqeni pa fund në krahët e partenirt sot dhe do të dëshironi të mos ndaheni prej tij. Beqarët nuk do të arrijnë të realizojnë takimet e shumëpritura. Me financat do tregoheni të kujdesshëm.

Binjakët

Sot do të jeni të lirë të bëni atë që doni, sepse parterni do të jetë gati t’ua plotësojë dëshirat. Beqarët do të kenë mundësi për dashuriçka kalimtare. Financat do të jenë të qndrueshme.

Gaforrja

Do të jeni të ngarukuar psikologjikisht sot, ju të dashuruarit. Më e mira do të jetë të flisni me partnerit dhe të qëndroni pak larg njëri-tjetrit. Beqarët do të mbeten të vetmuar. Financat do të stabilizohen falë maturisë suaj.

Luani

Pas një periudhe jo të mirë, sot gjendja juaj do të përmirësohet për ju që jeni në një lidhje. Beqarët nuk do të pranojnë çdo lloj ftese që do t’ju bëhet. Do t’i mbani të ardhurat të stabilizuara.

Virgjëresha

Planetët do të kujdesen për jetën tuaj në çift dhe do t’ju bëjnë ta adhuroni atë që keni në krah. Beqarët do të dashurohen kokë e këmbë me një person që sapo do ta njohin. Financat do të’i menaxhoni me kujdes.

Peshorja

Duhet të kontrolloni sjelljen tuaj sot, ndryshe do të keni probleme me partnerin. Beqarët do të kenë një ditë plot takime. Në planin financiar situata do të jetë delikate.

Akrepi

Të dashuruarit do të kenë një ditë rutinë. Merrini gjërat sa më shtruar. Edhe beqarët duhet të tregohen të duruar në mënyrë që të gjejnë personin e duhur. Financat do të jenë pika juaj e dobët.

Shigjetari

Çështjet e zemrës do të ecin mjaft mirë gjatë kësaj dite. Mosmarrëveshjet do t’i zgjidhni që në mëngjes. Beqarët nuk do të jenë në humor për të joshur. Do të përballeni me probleme financiarisht.

Bricjapi

Marrëdhënia në çift do të jetë më e bukur gjatë kaësaj dite. do të mendoni në çdo moment ta surprizoni partnerin. Beqarët do të kenë propozime të shumta.. Financat do të jenë të mira nëse nuk e teproni.

Ujori

Ditë shumë e tensionuar për ata që janë në një lidhje. Do të keni debate të njëpasnjëshme. Beqarët do të jenë të arsyeshëm dhe nuk do të hidhen në krahët e të parit që u del përpara. Financat do të jenë ashtu si i keni dashur.

Peshqit

Atmosfera sentimentale do të jetë mjaft e ngrohtë. Do të shkëmbeni mendime, puthje dhe plot ledhatime. Beqarët do të joshin gjatë gjithë kohës, por nuk do ta bëjnë për vete personin që pëlqejnë. Do të dini sa para të shpenzoni dhe sa të hiqni mënjanë.

 

06.07.2015

Burimi: Gazeta Shekulli

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.