Postuar me: 18:14 08-07-2015

Horoskopi 8 korrik 2015 (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

lajm-shqip horoskopiDashi

Do bëni më shumë lëshime sot juve që jeni në një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin do vijë duke u përmirësuar. Keni reflektuar dhe e keni kuptuar se keni bërë disa gabime.

Demi

Në fillim të ditës jeta juaj në çift do jete e mrekullueshme. Do ndani çdo mendim apo ide me personin që keni në krah dhe nuk do shqetësoheni për asgjë.

Binjakët

Mjedisi yjor mund të ketë ndryshime të mëdha gjatë kësaj dite për ju që jeni në një lidhje. Nuk do ndiheni mirë në krahët e atij që dashuroni.

Gaforrja

Do afroheni edhe më tepër me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe do flisni me të edhe për disa tema delikate. Dielli do e ngrohë gjithë kohës atmosferën.

Luani

Ditë shumë e lehtë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ndiheni mjaft mirë pranë të dashuruarit të zemrës dhe do e keni më të lehtë t’i shprehni ndjenjat.

Virgjëresha

Do ketë ndryshime të njëpasnjëshme sot në jetën tuaj në çift dhe emocionet do jenë të mëdha. E keni ëndërruar këtë ditë dhe më në fund gjithçka po ju realizohet.

Peshorja

Partneri do ju bëjë të ndiheni për mrekulli gjatë gjithë kësaj dite. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi të paimagjinueshme, prandaj shfrytëzojeni ditën deri në maksimum.

Akrepi

Do kënaqeni aq shumë sot, një ditë me të papritura. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur në mënyrë që të mos keni probleme të mëdha.

Shigjetari

Ditë më e qetë do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ndiheni vërtet mirë pranë personit që dashuroni aq shumë.

Bricjapi

Ditë jo e mirë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Herë pas here do mërziteni me atë që keni në krah dhe do mbylleni në vetvete.

Ujori

Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jetë aspak e mirë sot. Secili do kërkojë të dalë e veta dhe do këmbëngulë fort. Po nuk u treguat tolerant nuk keni për të shkuar askund.

Peshqit

Nëse doni që financat të stabilizohen duhet patjetër të ulni sa të mundni shpenzimet. Mund t’ia dilni kështu që tentoni njëherë.

 

08.07.2015

Burimi: Gazeta Shekulli

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.