Greqia “ngre krye”, SYRIZA fiton bindshëm (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Greqia “ngre krye”, SYRIZA fiton bindshëm E diela shënoi një ditë historike për Greqinë, teksa koalicioni radikal i majtë i SYRIZA-s, fitoi zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Partia e udhëhequr nga Aleksis Cipras fitoi bindshëm ndaj Demokracisë së Re të kryeministrit në detyrë Antonis Samaras. Sipas rezultateve zyrtarë More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 10:36 26-01-2015
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 17:26 23-01-2015
0 Komente

Rama në QSUT: Testimi i mjekëve është domosdoshmëri (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Rama në QSUT: Testimi i mjekëve është domosdoshmëri Kryeministri Edi Rama ka takuar mjekët e QSUT-së. Në një status në rrjetin social Facebook, Rama shkruan se takimi ka kaluar me mirëkuptim, dhe se testimi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:39 23-01-2015
0 Komente

Berisha mbron vrasjet e 21 janarit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Berisha mbron vrasjet e 21 janarit Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi dje kryeministrin Edi Rama si fajtor për katër vrasjet që u kryen në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, pasditen e 21 janarit 2011. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:25 22-01-2015
0 Komente

Greva në Trepçë, minatorët 750 metra nën tokë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Greva në Trepçë, minatorët 750 metra nën tokë Qindra minatorë të minierës së Trepçës janë ngujuar 750 metra nën tokë dhe po mbrojnë me fanatizëm kombinatin më të madh metalurgjik që ka Kosova. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:24 21-01-2015
0 Komente

Rama: Asgjë veç drejtësisë nuk e mbyll 21 janarin (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rama: Asgjë veç drejtësisë nuk e mbyll 21 janarin Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në rrjete sociale shkruan se asgje veç drejtesise nuk e mbyll 21 janarin. Por Rama, shprehet se tani është More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:36 21-01-2015
0 Komente

Marjan Gryka: Berisha u takua në Shën Naum me Millosheviçin (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Marjan Gryka, ish-truprojë i liderit të Dhjetorit Azem Hajdari dhe kryetar i shoqatës me të njëjtin emër, në një intervistë për gazetën “Shqiptarja.com” deklaron se Xhelil Gjoni ka të drejtë teksa More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:11 20-01-2015
0 Komente

Meta mban fjalim në Parlamentin e Maqedonisë: Respektoni ‘Ohrin’ (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Meta mban fjalim në Parlamentin e Maqedonisë: Respektoni ‘Ohrin’ Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka kërkuar nga Maqedonia zbatimin e plotë të marrëveshjes së Ohrit, për një bashkëjetesë më More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:47 20-01-2015
0 Komente

Atentati në Durrës, drejtori i burgut: Ma bënë për detyrën (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Atentati në Durrës, drejtori i burgut: Ma bënë për detyrën Një atentat me eksploziv për pak i ka rrezikuar jetën drejtorit të burgut të Fushë- Krujës i cili mori plagë të rëndë. Ngjarja ndodhi mëngjesin More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:56 20-01-2015
0 Komente

Ekzekutimi i vëllezërve Tola a ka lidhje me bazën në Xibrakë? (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Ekzekutimi i vëllezërve Tola a ka lidhje me bazën në Xibrakë? Vrasja e dy vëllezërve në Roterdam është porositur nga Shqipëria. Kjo është pista kryesore ku edhe vetë policia holandeze është përqendruar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:49 19-01-2015
0 Komente

Shpërthen me tritol makina e drejtorit të burgut Fushë-Krujë (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Drejtori i burgut të sigurisë së lartë në Fushë-Krujë është bërë pre e një atentati, kur këtë mëngjes makina me të cilën Arben Sulo do të shkonte në punë, shpërtheu në lëvizje me lëndë eksplozive More...

All Rights Reserved