Inspektorja e BSH nuk shkon tek ‘Ekonomia’, pritet shkarkimi. Braçe: Rasti i paprecedent (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Inspektorja e BSH nuk shkon tek ‘Ekonomia’, pritet shkarkimi. Braçe: Rasti i paprecedent TIRANE- Elivar Golemi, në cilësinë e Inspektorit të Përgjithshëm në Bankën e Shqipërisë ka refuzuar, vetëm 30 minuta para se të nistë mbledhja e Komisionit të Ekonomisë, kërkesën e kryetarit Erjon Braçe për një seancë dëgjimore në lidhje More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 12:47 03-09-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 9:24 03-09-2014
0 Komente

Vjedhja e Thesarit, Këshilli Mbikëqyrës do japë “llogari” para deputetëve (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vjedhja e Thesarit, Këshilli Mbikëqyrës do japë “llogari” para deputetëve Anëtarët e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë do të japin “llogari” para Komisionit të Ekonomisë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:48 02-09-2014
0 Komente

Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, shoqërohen 20 të dyshuar (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Durrës, dhunohen për vdekje 2 kunatat e moshuara, shoqërohen 20 të dyshuar  DURRES- Horror në Durrës. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në këtë qytet, ku dy gra të moshuara janë dhunuar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:24 02-09-2014
0 Komente

Vrasje makabër, dy të moshuara mbyten me qese plastike (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Vrasje makabër, dy të moshuara mbyten me qese plastike Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës orët e vona të mbrëmjes së djeshme, ku dy të moshuara janë grabitur dhe janë vrarë gjatë natës në More...

Nga lajmi me i fundit Ne 16:37 01-09-2014
0 Komente

PD: Nuk shkojmë në Kuvendin e dhunës (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

PD: Nuk shkojmë në Kuvendin e dhunës  Mbledhja e parë e grupit parlamentar të Partisë Demokratike për këtë sesion të ri ishte një axhendë opozitare, që do të zhvillohet e gjitha jashtë Parlamentit. More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:41 01-09-2014
0 Komente

Konsitucionalistët: Mandatet e ministrave, të ndryshohet edhe Kushtetuta (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Konsitucionalistët: Mandatet e ministrave, të ndryshohet edhe Kushtetuta TIRANE-E përditshmja Panorama zbardh sot propozimet e konstitucionalisteve dhe ekspertëve për heqjen e mandatit të deputetit. Ne raportin More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:39 01-09-2014
0 Komente

PS, grupe pune për zgjedhjet (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

PS, grupe pune për zgjedhjet Ndryshe nga qytetarët e zakonshëm që qytetin e Durrësit e kanë shfrytëzuar të dielën për të marrë ca rreze dielli ose për t’u freskuar, dje Kryeministri Edi Rama ka mbledhur More...

Nga lajmi sot Ne 21:16 30-08-2014
0 Komente

Edmond Panariti përshëndet të rinjtë në Kampingun e Jalës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Edmond Panariti, njëkohësisht Ministër i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, përshëndet të rinjtë në kampingun  veror të Jalës. Edmond Panariti: More...

Nga lajmi sot Ne 13:52 29-08-2014
0 Komente

Konferenca e Kryetareve miratoi kalendarin 3-javor të punimeve të Kuvendit të Shqipërisë (Burimi: LSI, www.lsi.al)

 Mblidhet Konferenca e Kryetarëve Konferenca e Kryetarëve u mblodh sot dhe miratoi kalendarin 3-javor të punimeve të Kuvendit të Shqipërisë. Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta bëri me dije se në bazë të More...

Nga lajmi sot Ne 23:39 22-08-2014
0 Komente

Konferenca per shtyp e Zv.Kryetarit te LSI, z. Petrit Vasili (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Konferenca për shtyp e Zv.Kryetarit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Petrit Vasili. Petrit Vasili: Keqardhje nga argumentet e Presidentit për kthimin e ligjit për ndarjen e re administrative-territoriale More...

All Rights Reserved