Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë Komisioni i disiplinës pranë UEFA-s ka penalizuar Shqipërinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, duke i dhënë kësaj të fundit fitoren 3-0.  Në vendimin e shpallur mëngjesin e kësaj të premteje, UEFA nga ana tjetër i ka hequr 3 pikë Serbisë dhe e ka dënuar këtë kombëtare me dy ndeshje More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 10:17 24-10-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 9:45 24-10-2014
0 Komente

“Dënime të ashpra për Shqipërinë dhe Serbinë” (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

“Dënime të ashpra për Shqipërinë dhe Serbinë” Presidenti i UEFA-s, Mishel Platini, paralajmëroi dje se Shqipëria dhe Serbia do të marrin dënime të ashpra nga Komisioni i Disiplinës për dhunën More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:02 23-10-2014
0 Komente

UEFA shtyn vendimin për nesër (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

UEFA shtyn vendimin për nesër UEFA shtyn me një ditë vendimin për dënimet e dy skuadrave kombëtare Serbi-Shqipëri, pas incidentit në stadiumin e Beogradit, lajmi konfirmohet nga Presidenti i FSHF-s, Armando More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:28 23-10-2014
0 Komente

Bushati dhe Ahmetaj sot në Beograd (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Bushati dhe Ahmetaj sot në Beograd Ndërkohë që të gjithë flasin për vizitën e kryeministrit Edi Rama në Beograd, dy ministrat e kabinetit të tij prenë dje biletën për të shkuar sot në Serbi. Ministrin More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:02 22-10-2014
0 Komente

Qeveria, ultimatum 5-ditor për vjedhësit e energjisë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Qeveria, ultimatum 5-ditor për vjedhësit e energjisë Kryeministri Edi Rama njoftoi se Qeveria do të nisë shumë shpejt një aksion me dorë të hekurt ndaj atyre që vjedhin energjinë elektrike. Në një dalje More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:40 22-10-2014
0 Komente

Vendimi i UEFA, Duka: Presim 3 pikët, arbitri raport jo të drejtë (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Vendimi i UEFA, Duka: Presim 3 pikët, arbitri raport jo të drejtë Një ditë para vendimit që do të marrë UEFA, për ndeshjen Serbi-Shqipëri, kreu i FSHF-së, Armand Duka, në një intervistë telefonike More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:40 22-10-2014
0 Komente

Serbia provokon sërish: Rama kërkon çelësat e Beogradit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Serbia provokon sërish: Rama kërkon çelësat e Beogradit Vijojnë “djallëzitë” e medieve serbe ndaj vizitës së planifikuar të kryeministrit Edi Rama në Serbi. Gazeta e Beogradit “Politika”, shkruan More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:29 22-10-2014
0 Komente

Rama: Shqipëria e Madhe makth i serbëve, projekti ynë Europa e Madhe (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Rama: Shqipëria e Madhe makth i serbëve, projekti ynë Europa e Madhe Të mërkurën Beogradi do të vizitohej për herë të parë nga një Kryeministër shqiptar në 68 vjet. Të dielën, vizita u shty nga Kryeministri More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:07 21-10-2014
0 Komente

Rama: Gjermania, garanci për ecurinë e rajonit (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Rama: Gjermania, garanci për ecurinë e rajonit “Gjermania është një vend i madh që nuk e shohim vetëm si partner me rendësi strategjik për zhvillimin e vendit, por edhe si burim lidershipi për ecurinë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 9:47 21-10-2014
0 Komente

Presidenti i Federatës Serbe: Xhaka mori urdhër nga pankina, Platini premtoi drejtësi (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Presidenti i Federatës Serbe: Xhaka mori urdhër nga pankina, Platini premtoi drejtësi TIRANE - Dy ditë përpara mbledhjes së Komisionit të Disiplinës në UEFA, ku do të merren vendime në lidhje me dhunën More...

All Rights Reserved