Tiranë, vriten në lokal 4 persona. Prangoset djali i deputetes Xhuvani dhe 2 të tjerë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Tiranë, vriten në lokal 4 persona. Prangoset djali i deputetes Xhuvani dhe 2 të tjerë TIRANË-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tek Rruga e Elbasanit në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, me pasoja tragjike. Nga një përplasje e armatosur kanë mbetur të vrarë 4 persona ndërsa një tjetër është plagosur lehtë. News24 në vendgjarje More...

Nga lajmi me i fundit | Publikuar 16:42 04-11-2014
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 12:36 04-11-2014
0 Komente

Masakër në lokalin e natës, të përfshirë djali i deputetes dhe ish-prokurorit (VIDEO) (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Masakër në lokalin e natës, të përfshirë djali i deputetes dhe ish-prokurorit Një konflikt me armë zjarri i ndodhur në një lokal nate ka sjellë vdekjen e katër personave. Tre të rinj shqiptarë dhe More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:57 03-11-2014
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u takua me Ministrin e Energjisë, Minierave, Ujërave dhe Mjedisit të Marokut, z. Abdelkader Aamara (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u takua me Ministrin e Energjisë, Minierave, Ujërave dhe Mjedisit të Marokut, z. Abdelkader Aamara   Në përfundim të vizitës së tij zyrtare në Mbretërinë e Marokut, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:28 31-10-2014
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u takua sot me Ministrin e Punëve të Jashtme të Marokut, z. Salaheddine Mezouar (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u takua sot me Ministrin e Punëve të Jashtme të Marokut, z. Salaheddine Mezouar   Gjatë qëndrimit në Rabat, Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta u prit sot nga Ministri i Punëve More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:12 31-10-2014
0 Komente

Naço tryezë për Drejtësinë, Arvizu: Ja ‘recetat’ e SHBA për reformën. Duhet konsensus (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Naço tryezë për Drejtësinë, Arvizu: Ja ‘recetat’ e SHBA për reformën. Duhet konsensus TIRANË- Reforma në Drejtësi kërkon konsensus dhe gjithëpërshirjen e të gjithë aktoreve dhe faktorëve politik, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:46 31-10-2014
0 Komente

Atentat vlonjatit të dyshuar për 5 krime (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Atentat vlonjatit të dyshuar për 5 krime Një person 48-vjeçar mbeti i plagosur rëndë dje në mbrëmje kur dy persona e qëlluan me armë zjarri në ambientet e një lokali në zonën e Unazës së Re. Mbi More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:30 31-10-2014
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u prit sot në Rabat nga Presidenti i Parlamentit të Marokut, z. Rachid Talbi Alami. (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, u prit sot në Rabat nga Presidenti i Parlamentit  të Marokut, z. Rachid Talbi Alami.   Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta nisi sot një vizitë zyrtare në Mbretërinë e Marokut More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:58 30-10-2014
0 Komente

Ruçi-ministrave në Kuvend: Silleni si kryeministra, keni 1 vit në detyra. Mësoni! (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Ruçi-ministrave në Kuvend: Silleni si kryeministra, keni 1 vit në detyra. Mësoni! TIRANË-I ashpër në fjalën e tij kundrejt ministrave sot në Kuvend kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:05 30-10-2014
0 Komente

Qytetari në News24: Një vajzë vdiq se polici më vonoi teksa e transportoja në urgjencë (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Qytetari në News24: Një vajzë vdiq se polici më vonoi teksa e transportoja në urgjencë TIRANE-Një qytetar denoncon sjelljen joprofesionale të Policisë Rrugore të Kavajës, e cila sipas tij, u bë një More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:53 30-10-2014
0 Komente

Rama: Energjia, nuk do të ndihet heqja e fashës (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Rama: Energjia, nuk do të ndihet heqja e fashës Takimi i përmuajshëm “Kryeministri Juaj” i është dedikuar energjisë elektrike. Kryeministri Edi Rama iu përgjigj pyetjeve të një grupi pensionistësh More...

All Rights Reserved